Erdal Cindoruk: ''O Hayat Benim dizisinde kötü adamı canlandıracağım.''

Erdal Cindoruk: ''O Hayat Benim dizisinde kötü adamı canlandıracağım.''
Erdal Cindoruk’u ilk olarak 8 şubat pazar akşamı yayınlanacak bölüm ile O Hayat Benim dizisinde göreceğiz… ‘Kurtlar Vadisi’, ‘Avrupa Yakası’, ‘Gümüş’, ‘Kadın İşi Banka Soygunu’, ‘Genco, ‘Kızıl Elma’ gibi dizi ve filmlerde rol alan son olarak 3 Nisan’da vizyona girecek olan Yılın En Kral Komedi Filmi ‘Figüran’ da ilk defa komedi oynayarak karşımıza çıkacak olan usta oyuncu Erdal Cindoruk, 8 Şubat Pazar Akşamı yayınlanacak 41. Bölüm ile ‘O Hayat Benim’ dizisine dahil oldu

Pastel Film tarafından çekilen ve Fox Tv ekranlarında her Pazar yayınlanan ’O Hayat Benim’ dizisine dahil olan Cindoruk ile Filmstudio'nun yaptığı ve servis ettiği röportajı sizinle paylaşalım istedik.


Sonradan dahil oldum, ama kolay adapte oldum

Filmstudio: O Hayat Benim dizisine nasıl dahil oldunuz?
Erdal Cindoruk:
Kızıl Elma dizisi bittikten sonra dinlenmek için Bodrum’a gittim. 2-3 aydır oradaydım. Diziye dahil olmam birden bire gerçekleşti. Sabah dizinin yapımcısı aradı. Akşam uçağa bindim ve ertesi gün sete başladım. O Hayat Benim dizisinde kötü adamı canlandıracağım

Filmstudio: Seyirci sizi ‘O Hayat Benim’ dizisinde nasıl görecek?
Erdal Cindoruk:
Çok önemli ve güzel bir rol ile seyirciye yeniden ‘merhaba’ diyeceğim. Dizide kötü adamı canlandıracağım. Ama seyirci bu adamın neden kötü olduğunu da görecek.

Filmstudio: Diziye sonradan dahil oldunuz? Ekip nasıl?
Erdal Cindoruk: Diziye 41. bölümde giriyorum. Sağ olsunlar setteki bütün oyuncu arkadaşlar beni çok sıcak karşıladı. Yönetmenimiz Hamdi Alkan da öyle. Zeynep Eronat ile Kızıl Elma dizisinde de birlikte oynadık. Sonradan dahil oldum ama kolay adapte oldum. İlk haftada insanları sevdim ve ısındım.

O Hayat Benim dizisinin başarısı oyunculukların doğal olması

Filmstudio: O Hayat Benim dizisi pazar akşamlarının zirvedeki ismi. Siz dizinin bu başarısını neye bağlıyorsunuz?
Erdal Cindoruk: Kesinlikle önce senaryoya bağlıyorum. Çünkü dizinin senaryosu çok iyi. Hem gerilim var, hem aşk, hem de entrika. En önemlisi dizideki oyunculuklar çok doğal, izleyici kendi evinden biri gibi hissediyor ve dizi sıkmıyor.

Poyraz Karayel dizisini keyifle izliyorum

Filmstudio: Son dönemde izlediğiniz ve beğendiğiniz diziler var mı?
Erdal Cindoruk: Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisini çok severek izliyorum. Senaryo güzel, oyuncular kıvamında oynuyor. Gayet başarılı bir dizi.

Filmstudio: Beğendiğiniz ve geleceğini parlak gördüğünüz oyuncular kimlerdir?
Erdal Cindoruk: Necip Memilive Caner Cindoruk’un oyunculuklarını çok beğeniyorum. Kariyerlerini de çok güzel yönetiyorlar bence. Zaten iyi yerlerde her ikisi de. Ama daha da iyi yerlerde olacaklarına inanıyorum.

Filmstudio: Türkiye’de Oscar’ı kim alır?
Erdal Cindoruk: Kesinlikle Yılmaz Erdoğan alır diyorum. Çok sıcak oynuyor ve seyirciye duyguyu yaşatıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER