ranini.tv puanı
7.4
Senin Oyun : 0.0 / 10
5 kişi oyladı.
Star TV|Endemol
Cuma, 23:30

Seyfi Dursunoğlu ile Murat Başoğlu’nun tatlı atışmalarıyla başlayacak olan programda, Dursunoğlu programın yayın gününün değişme sebebinin, sunucu Başoğlu’nun müstehcen konuşmaları olduğunu iddia edecek. Geçen hafta Hawaii’den yayın yapan ikilinin bu kez de Arabistan’da petrol kralı ile şeyh olduğu anlar izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek.

Ünlü yarışmacıların ünlü sanatçıları taklit ettiği yarışmaya bu hafta Orhan Gencebay performansıyla oyuncu Eser Eyüboğlu damga vuracak. Gencebay’ın sevilen şarkısı ‘Bir Teselli Ver’i seslendiren Eyüboğlu, gerek sesi gerek görünümüyle izleyiciden tam not alacak.

VINE fenomeni Eylül Öztürk ise izleyici karşısına Gökçe’nin ‘Tuttu Fırlattı Kalbimi’ şarkısı ile çıkacak. Dans etmenin sırlarını merak eden ve Eylül Öztürk’e övgüler yağdıran Ümit Erdim’e dans öğretmek isteyen Seyfi Dursunoğlu önce Öztürk’ün peruğunu alıp takacak ardından da sahnede mini bir şov yapacak.
Ajda Pekkan’ın ‘Yaz Yaz Yaz’ şarkısını seslendiren Türkiye ikinci güzeli Berrin Keklikler’in performansını izleyenler arasında bulunan ünlü modacı Hakan Akkaya da sahneye çıkarak Huysuz Virjin’i taklit edecek.

Gazeteci ve Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, programın müzik direktörü Atilla Özdemiroğlu’nun piyanosu eşliğinde Yaşar’ın ‘Kör Bıçak’ şarkısını seslendirirken, oyuncu Özgür Özberk Ricky Martin olup ‘Maria’ diyecek. Oyuncu Demet Tuncer ise sanat güneşimiz Zeki Müren olarak çıktığı sahnede Seyfi Dursunoğlu’nun da kendisine eşlik etmesiyle izleyiciden alkış alacak.  

Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, bu hafta Türk müziğinin güçlü bir seslerinden Tanju Okan performansıyla Benzemez Kimse Sahnesi’nde yerini alacak. Hakan Ka’yı dinleyenler arasında bulunan Tanju Okan’ın oğlu Tansu Okan babasının bu şekilde onore edilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirecek.

Karadeniz şarkılarına ses veren Hülya Polat olarak sahnede yerini alan oyuncu Deniz Özerman’a jüri üyesi Ümit Erdim, Karadeniz’in yerel kıyafetlerini giyerek eşlik edecek.
REYTİNG
GALERİ
Bölüm : 5
7 Fotoğraf
 • Bölüm : 4
  Bölüm : 4
 • Bölüm : 3
  Bölüm : 3
 • Bölüm : 2
  Bölüm : 2
 • Bölüm : 1
  Bölüm : 1
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER