Size yine esmer günler mi düştü?

Ya ne olmasını bekliyordunuz? Roma’dan döndükleri gibi rekabet, Atlantist, Önem, Naz, dertlerin hepsi sıraya girdi. İnsanın tek huzur bulabileceği evi desen, o da işgal altında. Bir de asıl önemli olan; özellikle Öykü ve Ayaz’ın tartıştığı son sahneye bakarak ikisinin henüz daha üstesinden gelemedikleri çok ciddi bir güven ve anlayış sorunu da var. Neyin nasıl ve neden olabileceğini anlayıp dinlemeden Öykü’nün sert çıkışları, buna karşılık Ayaz’ın artık tahammül edememesi, tüm bunlar her ne kadar yaşadıkları stresli ortamdan da kaynaklansa birbirlerine karşı kırıcı olmalarıyla sonuçlanıyor hep. Kendi başlarına olsalar bir şekilde çözebilecekken şimdi bu durumu lehine çevirmek isteyen Önem’in de katkılarıyla o kıvılcımın bir de yangına dönme ihtimali var. Yaşadıkları tartışmada söylenenler hafife alınacak sözler olmasa da, yeni bölüm fragmanına göre durum o kadar da vahim görünmüyor. Ki zaten seyircinin bu sıralar bir Öykü Ayaz ayrılığına daha hazır olduğunu da hiç sanmıyorum.


Bütün RT'ler bütün Layklar Emre'ye...


Benim uzun zamandır beklediğim, ancak Kiraz Mevsimi’nin özellikle bu haftalarda ihtiyaç duyduğu taze kan umarım Emre’den gelecek. Her ne kadar işler biraz yavaş ilerliyor gibi görünse de, bu hafta izlediğimiz performansıyla Emre’nin adının duyulmasına az kaldı gibi. Emre karakterini canlandıran Mehti Aras Aydın’ın sakladığı bu cevheri neden bunca zaman kullanmadılar bilmiyorum ama artık zamanıdır. Emre’nin, hatta İlker’in de Emre’ye destek olması ile ikisinin bambaşka hayatları olmasının yanı sıra bu, Burcu ve Sibel ile ilişkilerinin de kaderini değiştirecektir.


Neslihan Yeldan'a bu hafta bayıldım, havuz başında partilemesi kalp ben...


Bu hafta içinde sosyal medyada da tartışıldığı gibi; diziyi ayakta tutan sadece başroller değil, aynı zamanda yan rollerdir de. Özellikle ülkemizdeki güzide sistemin dayatması olan iki saatlik diziler, bir de aynı sezonda 40+ bölüm sürüyorsa yan rollere çok daha büyük görev düşüyor. Bu görevi senaryoda dengeli dağıtıp, sağlam konular ve doğru oyuncularla yan yana getiren de meyvesini alıyor haliyle.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER