Karşılıksız sevginin diğer adıdır

Nerede kaldınız? Çok özlettiniz kendinizi…

Açık konuşmak gerekirse yeni sezon tanıtımları yayınlanana kadar Pazartesi akşamlarını nasıl geçirdiğimi unutmuş, İstanbul’dan uzakta sessiz sakin bir hayata kendimi kaptırmıştım. Tanıtımlar ile birlikte adeta kendime geldim çünkü tatilin bittiğini artık İstanbul’a dönme vaktinin geldiğini söylüyordu. Ancak hiç hesaba katmadığım bir durum ortaya çıktı. Tanıtımlar ekranda dönmeye başladığı andan itibaren çok sevdiği birini gurbete göndermişim de dönmesi için gün sayıyormuşum gibi hissetmeye başladım. Meğer farkında olmadan ne kadar çok bağlanmışım Paramparça’ya…

Jenerik müziğini duyduğum anda  “Nerede kaldınız yahu? Çok özledim sizi, gelin bir sarılayım.” dedim ve pembe gözlüklerimi takıp geçtim dizimin karşısına. Ayrı kaldığımız zamanlarda neler oldu, neler yaşandı?

Onlar anlattı ben dinledim…

Öncelikle aramızdan ayrılan Cevdet Mercan’a katkılarından ötürü teşekkür ediyor ve yeni işlerinde başarılar diliyorum.

Bildiğiniz üzere bu sezon Paramparça, Altan Dönmez ve ekibine emanet. Güneşi Beklerken denince aklıma gelen unutulmaz sahnelerinin arkasında Altan Dönmez ve Orkun Çatak’ın olması nedeniyle yerleri bende ayrıdır. Bu yüzden de Paramparça’yı yönetecek olmalarına çok sevindim. Bu ekibin elinden çıkmış bir diziyi yorumladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Aramıza hoş geldiniz…

Sezon finalinde Hazal boğazın serin sularına düşmüş aynı anda da garajda bomba patlamıştı. “Acaba Dilara bombadan etkilendi mi?” diye düşünürken o çoktan Solmaz ile buluşmuş. O kısma gelmeden önce Hazal’a dönmek istiyorum. Hazal’ın su altında mücadelesi, Gülseren ve Cihan’ın kızlarını bulmak için çırpınışları hem görsel açıdan hem de duyguların geçişi bakımından mükemmeldi. İşte bunlar hep Altan Dönmez ve etkileri!

Gülseren’in kızının yanında soğukkanlı duruşu ancak yalnız kaldığında olayın ciddiyetinin farkına varması ve kaybetme korkusu ile yüzleşmesi hangimize dokunmadı? Şöyle göz ucuyla anneme baktım. Gözleri dolu dolu arkadaşına “nasıl da karşılıksız bir sevgi bu değil mi?” dedi. Anne olan bu sahneleri daha farklı bir gözle izliyor kesin! Benim göremediğim, hissedemediğim ne varsa işte Onu çok ama çok etkiliyor…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER