Özkan ve Gülseren Karşı Karşıya!

Eğlenceden gerilime doğru sürüklendiğimiz, çoğu zaman heyecanlandığımız bir bölümü daha geride bıraktık. Bu bölüm Dilara, yeni akıl danışmanı Candan’ı dinleyerek Özkan’ı hapisten çıkardı ve Gülseren’e karşı işbirliğine girdi. Yalnız önce Rahmi şimdi de Candan yüzünden yine kendi kazdığı kuyuya düştü. Gülseren’in boşanma avukatını satın almaları ve mahkeme tarihini yanlış söyletmeleri hiç bir işe yaramadı. Çünkü karısını çok iyi tanıyan Cihan, Yıldırım’a da davayı ele almasını söylemişti. Son anda mahkemeye yetişen Yıldırım ve Gülseren hem o avukattan şikayetçi oldular hem de davayı kurtardılar. Mahkeme 6 Nisan’a ertelendi.

Bermuda şeytan üçgeni

Mahkemeden umduğunu bulamayan Dilara, pes etmedi ve ne pahasına olursa olsun Cansu’yu geri almayı kafasına koydu. Dilara’yı arkasına alan Özkan’da gözünü iyice kararttı. Dilara şimdilik onu çok hafife alıyor ama sonrada başına çok büyük bir bela aldığını fark edecek. O zaman da Candan yanında olur mu bilmiyorum.

Rahmi’nin kendisini vurduğunu polislere söylemeyen Alper, ilk fırsatta soluğu Cihan’ın yanında aldı. Onu, babasını polise şikayet etmekle tehdit etti ama Cihan hiç öyle boş tehditlere pabuç bırakır mı? Zaten onun bu umursamaz tavırlarını çok seviyorum. Kendisini böyle boş şeylerle hiç yormuyor. Her işini hukukla çözmeye çalışıyor. Cihan’dan umduğunu bulamayan Alper, Solmaz’ın aklına uyarak tekrar Dilara ile yakınlaşma yoluna gitti. Dilara’da yine Candan’ın aklına uyarak onları yakınında tutmaya karar verdi.

Hazal: 17 bin liralık saat aldım yine yaranamadım!

Tüm bunlar yaşanırken Ozan’ın 18. yaş günü geldi çattı. Gösterişi ve dikkat çekmeyi çok seven Dilara büyük bir parti düzenledi. Herkesin kendince özenle hazırlandığı gece öncesinde ilk hediye babasından geldi. Cihan daha önce söz verdiği üzere oğluna hediye olarak “şimdilik bununla idare edeceksin” diyerek Porsche aldı. Sanırım onun hediyesinden sonra en pahalı hediye de Hazal’ın hediyesidir. Görmemişliğin bir kanıtı olarak dükkandaki en pahalı saati aldı ama Ozan yüzüne bile bakmadı. O bakmadı ama Dilara faturaya baktıktan sonra nasıl bir tepki verecek çok merak ediyorum.Cansu abisi ile olan anılarını bir defterde toplayıp hediye etti. Öyle bir hediyeden daha güzeli olamazdı herhalde. Doğum gününün önemli bir konuğu da Sinan Akçıl’dı. Yalnız Kurt Cobain, Cem Karaca derken sahneye Sinan Akçıl’ın çıkması biraz garip olmadı mı sizce de?

Doğru söyle Ozan, Kurt Cobain mi? Sinan Akçıl mı?

Herkesin partide olduğu gece Gülseren’in evde yalnız kalmasını fırsat bilen Özkan, Keriman ile işbirliği yaparak eve girmeyi başardı. Bugüne kadar hep bizi güldüren ama gözü paradan başka bir şey görmeyen Keriman, bu gece kötülük konusunda level atladı. Resmen tecavüze kadar uzanan bir yolun önünü açtı. 

Yatacak yerin yok Keriman!

Kardeşinin neler yapabileceğini tahmin etmesine rağmen onu durdurmak için hiç bir şey yapmadı. Aksine hem Özkan’dan para aldı hem de kolyeyi çalarak evden gitti. Neyse ki gönüllerimizin kahramanı Cihan, Gülseren’in telefonunu açmamasından şüphelendi ve tam zamanında yetişti. Geriye sadece aklımızda böylesine hassas bir konu olan tecavüze karşı gösterdiği duyarsızlığı ile Keriman kaldı…


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER