Kimin tarafındasın Freya?
Bu dünyada üç karizmatik adam vardır; düşmanlarının kanıyla resimlerini renklendiren vampir Klaus, laneti de mucizeyi de gövdesinde barındıran kurt adam Klaus ve çiçeği burnunda hassas baba Klaus.


Arrow gelse bile beni vuramaz!

Kurtları dolunayda dönüşme zorluğundan kurtaran düğün ritüeli tamamlandı malumunuz. Hayley, Jackson'a son derece güveniyor. Jackson ise bu güvenin ve sürülerin biricik alfası olmasının getirdiği yeniliklerden mi kaynaklıdır bilmem anlamsız bir öz güvenle adım atıyor. Klaus kadar stratejik düşünemediği ortada. Nitekim Klaus, Mikael'i tanıyordu ve kurtlara onu takip ederken ne yapmaları gerektiğini belirtince bir katliamın önüne geçilmiş oldu.

Elijah ise vampir ordusunu eğitme peşinde. Rebekah'nın sahip olduğu yeni beden yeni sıkıntılar doğurdu. Eva Sinclair adında bir cadının bedeni olması, o cadının çocukları büyülerinde kanal olarak kullanmak için kullanması gerçeğiyle birleşince Rebekah tehlikelerden tehlike beğenmeye başladı. Elijah kardeşine yardım için eski bir cadıya ulaştı. Onun zarafeti cadıyı pek etkilemese de Gia'nın dobralığı kaleyi içten fethetti. Gerçi Gia'nın fethi yalnızca cadıyla sınırlı kalmayıp Elijah'nın da kalbine ulaştı...


Ne demek seninle evlenemem Klaus???


41,5 kere maaşallah!

Bense hala Kol'un yasını tutuyorum. O güzelim British accent sahibi insan kıyılacak son kişiydi be insafsızlar. Yine de dert etmemiz gereken daha mühim meseleler var diyorum ve odak noktamı Klaus'a çeviriyorum. Adam kızıyla üç saniye yalnız kalsa dördüncü saniyede kaos patlıyor etrafında. Minik Hope da gizemli yeteneklerini konuşturmaya başladı gibi ya, hadi hayırlısı. Hayley artık Klaus'a karşı daha net ve kurtlarını onun bireysel menfaatleri için kullanmamakta kararlı. ''Kızımızı korumak için gereken her şeyi yap, ben de öyle yapacağım. Ama bir daha onu beni manipüle etmek için kullanırsan bu ikimizi de son görüşün olur'' demesi tüm bölüme damga vurdu. Klaus sana evini açtı, helalinden bir düğün patlattı, kocanı da iç güveysi aldı. Bu adam daha ne yapsın, titre ve kendine gel Hayleycan.


Dudağının kenarında bişi kalmış canıms...

Hepimizin asıl meraklandığı kilit nokta ise meşhur kız kardeş Freya. Bir an Finn'le sinsi planlar kurarken bir an sonrasında Klaus'a anlaşma önerebiliyor. Babasına hasretle sarılırken yine aynı babayı Klaus'un bebeğini korumak için yardımcı olarak kullanacağını söylüyor. Bu kızın tarafı netleşmeden bize huzur haram! Klaus onu bir tehdit olarak görüyor ama bu yine onun paranoyaklığının ürünü mü yoksa stratejik zekasının haklılığı mı bekleyip göreceğiz. Tabii önce birilerinin çocukları Eva Sinclair'den, Rebekah'yı da Eva Sinclair'ın bedeninden kurtarması gerek.

Güzel günler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER