Aşk, hep yeni kalsın!
Eskiden beri Salı günleri haftanın en samimiyetsiz zamanıymış gibi gelirdi bana. Pazartesi gibi sendromu dünden belli bir gün desen değil, cuma gibi bir ferahlama vaktine zaten yakın değil. Ama Aşk Yeniden bu döngüyü kırdı ve zıpır hikayesiyle salı akşamlarımızın orta yerine bağdaş kurdu. Sevimli kadrosu, renkli hikayesi ve kalite kokan çekimleriyle şimdiden kemik kitlesini kazandı gibi.


Derine daha derine Fatih!

Fatih, Derin Şevket'in işkencelerine kaya gibi dayanıyor, nazar değmesin. Zeynep'in hatrı için Derin Şevket'in miçosu da oldu, balık kokusuna da körkütük uykusuzluğa da karşı koydu. Derin Şevket'in gazabından Orhan, Selin ve tüm Şekercizade ailesi nasibini alıyor. Bense Şevket Baba'ya bayılıyorum. Çünkü normal şartlarda nazdan niyazdan birbirlerine yakınlaşmaları yıllar sürecek çiftleri çat diye imamın karşısına oturtup aynı çatı altına sokabiliyor. Selin her ne kadar imam nikahının görüntüleri internete düşecek diye korkuyormuş gibi görünse de asıl ilgisini çekenin Orhan olduğunu görmemek imkansız. Keşke Orhan da odada kilitli kalmışken onu kurtaran kızcağıza ''Sana bir şey demem lazım...'' diyerek heyecanlandırdıktan sonra ''Çişim var!!!'' bombasını patlatmasaydı. Ah Orhan yaktın gül gibi Stockholm sendromunu. Mukaddes hanım ''Dostunu kendine yakın tut, düşmanını daha da yakın'' felsefesiyle deplasmana çıktı ama karşısında Yadigar'ın mahalleden dedikodu lobisini görmeyi beklemiyordu. İlerleyen bölümlerde dedikodu lobisi vs Mukaddes hanım dövüşleri kaçınılmaz.


Ben bilmem beyim bilir!!!

Zeynep ve Fatih cephesinde ise Zeynep, Ertan'da yaşadığı hayal kırıklıklarını üstünden atamıyor ve Fatih'in fedakarlıklarını her ne kadar görse de ''Her erkek bir gün sıkılır'' demekten kendini alamıyor. Fatih'e de güvenemeyeceksek kime güveniriz Zeynep, kendine gel kızçe! Şimdi bir de Zeynep'in en yakın arkadaşı Fadik işlerin aslını astarını öğrendi ki en büyük tehlike o! Mukaddes hanımın kızın üstüne bir sorgu lambası indirmediği kaldı. Ufacık bilgi kırıntısı için didikliyor da didikliyor. Hele bölüm sonu Zeynep içeri girdiğinde ''Biz de tam ERTAN'dan bahsediyorduk'' dedi ki Zeynepçik mum gibi eridi kaldı oracıkta.Selim bebek sizce de doğar doğmaz dünyaya selam çakmış gibi değil mi? Hiç diğer bebekler gibi bakmıyor etrafa, sanki herkes çocukmuş da o onları izliyormuş gibi. Zaten Selim bebeği canlandıran bebekler iki taneymiş, yani ikiz! Biri sıkılınca diğeri oynuyor. Ama her sahnede mimikler ve bakışlar nasıl böyle cuk diye oturuyor inanın şaşıyorum.

BİR DE BOMBA:Son olarak Muhteşem Yüzyıl'da Daye Hatun rolüyle tanıdığımız Sema Keçik diziye Zeynep'in öldü sandığı annesi rolüyle dahil olacak. Çok eğleneceğiz, çok.

Özge Özpirinçci komediye gerçekten çok yakışan bir isim. Buğra Gülsoy ile enerjisi de birleşince ortaya cıvıl cıvıl bir iş çıkmış.. Aşk Yeniden şimdiden diğer işlerden sıyrıldı ve yerini ayırdı bile. Nikahta keramet var mı, Aşk Yeniden kalıcı olacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz.

Aşk hep yeni kalsın, güzel günler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER