Haydi çocuklar, oyun zamanı!
Son iki bölümde de özlediğim Supernatural’ı yeniden buldum. Hiç olmadık yerde esprileri, beni benden alıyor. Kabil mührü ile kafayı yiyen Dean ve Sam, kendilerine göre bir iş bulup dışarı çıkabildiler.Aslında Sam Dean’in oyuna geri dönmesini istemişti. Artık olayları dinlediğim de bende diyebiliyorum ki, bu iblis işi ya da cadı işidir. Bu olayda da aynen bu şekilde oldu. Çiçek kokusu, ışık görülmesi, bir anda yok olma; cadıya işaret ediyor.


Sam, Küçük Dean'i görüp şok geçirmeden iki saniye önce


Küçük Dean, style...

Dean’e bakıyorum da sanki yaşlandı. Ama bu yaş almışlık ona farklı bir hava katıyor. Bu yaş almışlık beğendiği kadınlarda da görebiliyoruz. Neyse Dean, cadı yüzünden çocuk olmuştu. Küçük Dean’de çok bilmiş be. :) Ayrıca Dean’in küçüklüğünü üstlenen Dylan Everett gerçekten zor bir iş başarmış. Dean olmak, onun hareketlerini yapmak kolay değildir. Aslında kolay olsa da her zaman izleyiciye sıcak gelmez ve beğenilmez. Bana  Dean’in küçüklüğü çok gerçekçi geldi. Bu bölümün önemli oyuncularından biri de “Big eyes” filminden tanıdığımız Madeleine Arthur, Tina’nın küçüklüğünü canlandırdı. Sam ve Dean’in küçüklüğünü eski sezon bölümlerinde görmüştük. O zamanlar Dean deri ceket giyiyordu. Dean'in bu küçüklüğü günümüz Amerikan çocukluğuna geri dönüş olmuş gibi. Justin Bieber tarzı. :)


Hımm, sen de pek bir cılızsın be çocuğum. Seni haşlama yapayım.

Tabii ki çoğu bölümde olduğu gibi bu olay onlar için küçük bir işti. Supernatural, Hansel ve Gretel’den de bahsetmediler demeyiz. Dean ve Tina’nın odasına pasta gelmesi, Hansel ve Gretel hikayesine bağdaştırmaları çok iyiydi. İlk başta neden böyle bir pastanın geldiğini anlamasalar da bu ince ayrıntıyı çok beğendim. Cadı, şişman çocuk sevdiği ve etiğinin daha iyi olması için pastaları, Hansel ile yollattı. Küçük Dean yapacağını yaptı ve Dean Winchesterlığını gösterdi. Kardeşini ve Tina’yı kurtardı. Tina bu sayede hayatı için ikinci bir şansı yakalamış oldu. Keşke yetişkin olup çoğu şeyi yaşadıktan sonra çocukluğumuza geri dönebilsek.


Son sahnede ki Taylor Swift şarkısı çalarken Dean ve Sam’in birbirine bakışması ama Dean’in şarkıyı değiştirmemesi efsaneydi. Son iki bölümdür Supernatural’ı çok beğeniyorum. Bu arada Rowena’yı diğer bölümlerde başı dertte görebiliriz. Ben görmek istiyorum. :) Haftaya görüşürüz.

Tehlikeden uzak kalın.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER