Gülseren ve Cihan ''Güzel günler ne zaman?''
Bir atasözümüz var: "Ava giden avlanır." Sanki Dilara’nın geçen hafta Cihan’ın karşısında düştüğü durum ön görülmüş de söylenmiş gibi bu söz... Gülseren’i Cihan’ın gözünde küçük düşürmek için oynadığı oyunun ters tepmesi ile büyük yara alan Dilara, yenilgisini kabul edip tam köşesine çekilmek üzereyken Rahmi yine orta sahayı aldı ve gelininin aklını çelmeyi başardı. Yetmedi bir de Cihan’ın karşısına geçti esti gürledi. Taa geçmişe kadar uzanan tartışmadan geriye sadece bize soru işaretleri kaldı. Neden Rahmi, Cihan annesinden bahsedince bu kadar sinirleniyor? Ya da Cihan’ın resmine bakıp özlemini daha da arttırdığı kişi kim ve nerede?

Biz bu kafa karışıklığıyla baş başa kalırken Rahmi yeni oyunlar peşindeydi. Televizyondaki "koca terörü" haberi ile bir anda aklına Keriman gelince hemen harekete geçti ve Keriman’ı yemeğe davet etti. Uzun zamandır beklediği bu fırsatın ayağına gelmesi ile birlikte kendisini kuaföre atan Keriman, iki dirhem bir çekirdek hazırlandı ve yemeğe gitti. Hem içtiği şarapların etkisi hem de paranın kokusunu alınca bir bir anlattı her şeyi Rahmi’ye. Eee Rahmi’ye de Özkan’ın kefaretini ödemek kaldı geriye. Açıkçası ben artık her taşın altından onun çıkmasından çok sıkıldım. Dilara’dan para alabilmek için atmadığı takla kalmadı.

Taksicinin Keriman ile imtihanı

Bu hafta Hazal yine Gülseren’in kalbini binbir parçaya bölerken, Cansu o parçaları tek tek yapıştırdı. Dilara öz kızı Hazal’ı sosyete taktim ettiği anlarda, Gülseren de ilk defa Cansu ile baş başa vakit geçiriyordu. Her şeyini Cansu’ya göre ayarlaması, sırf kızı onun yanında kendisini kötü hissetmesin diye yeni kıyafetler alması çok etkiledi beni. Cansu da ilk defa gerçek bir anne sıcaklığının nasıl olduğunu hissetti. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi onların da bu kısacık tatilleri bitti ve gerçek hayatlarına geri döndüler.
Annemle selfie!

Gazete haberinin arkasındaki ismin Alper olduğunu öğrenen Cihan soluğu onun evinde aldı. Alper-Solmaz ikilisinin Dilara’ya olan düşmanlığının nedeni de artık bu olay sonrasında çözüme ulaşır umarım.

Gülseren: Gelen vurdu giden vurdu!

Tüm bunlar olurken aradan geçen bir haftanın sonunda hem bizi hem de Gülseren’i evde büyük bir sürpriz bekliyordu. Özkan’ın gelişi ile tam da kendisini yeni yeni toparlamaya başlayan Gülseren’in hayatı bir kez daha alt üst oldu. Nihayet oyuna dahil olan Özkan’ın neler yapacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Haftaya görüşmek üzere..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER