Savaş Başladı! Cihan:1 Dilara: 0
Geçtiğimiz bölüm Ozan’ın ağzından çıkan cümleler salona bomba gibi düşmüş, her birini ayrı ayrı etkilemişti. Bu durumla baş edebilmek için Gülseren soluğu annesinin mezarı başında alırken, Cansu da çareyi evden kaçmakta buldu. Cansu’nun evden kaçışı bir anda tek gündem konusu olsa da herkesin Hazal ile olan ilişkisini sorgulamasına neden oldu. Hem dedesinin hem de abisinin kendisini istemediğini anlayan Hazal, evdeki yerini sağlamlaştırmak için taktik değiştirdi ve Cansu’ya iyi davranmaya başladı. Bu taktiği uygulayan yalnızca Hazal değildi. Keriman da gazete haberinden sonra Gülseren’e yeniden yakın olabilmek için soluğu onun iş yerinde aldı ve eve geri dönmesi için ikna etti.

Cansu: O benim öz annem!

Ayrı ayrı yıkımlar yaşayan Gülseren ile Cansu yine de birbirlerinde güç buldu. Geçen bölüm tek bir kolyeden yola çıkarak ne hikayeler uyduran ve onlara inanan Cansu, bu bölüm tek bir mail ile hepsini unuttu. Unutulmayacak gibi de değildi. Gözlerim dolu dolu izledim. Gülseren çok duygulu bir mektup yazmıştı ve sonunu çok güzel bitirmişti. ’’Kalpten kalbe gizli bir yol vardır. O söyler seni ne çok sevdiğimi…’’ Gülseren’in mektup yerine mail atması bile bu diziyi diğer dizilerden ayırıyor. Eğer mektup yazsaydı kendisinin de söylediği gibi o mektup asla Cansu’ya ulaşmazdı. Ya da önce Dilara-Rahmi ikilisinden süzgecinden geçer öyle sahibine teslim edilirdi.

En iyi ses kaydını ben yaparım!

Rahmi bu bölümde fesatlık konusunda zirvedeydi. Verdiği akıllarla Dilara’yı daha da uçuruma sürüklerken, bir de tefecilerle muhatap olmak zorunda bıraktı. Her seferinde kendi kurdukları tuzağa düşmelerine rağmen, Rahmi pes etmedi ve Gülseren'i alt etme planını uygulamaya koyuldu. Yalnız bu noktada Rahmi mi daha çakal yoksa Gülseren mi, tartışılır. Olacakları biliyorlarmış gibi ikisi de konuşmayı kaydetmiş. Tabii Gülseren bu akılları Cihan’dan da almış olabilir. Değiştirilen ses kaydı ile savaşı kazandığını düşünerek Cihan’ın karışına çıkan Dilara, duydukları karşısında yerin dibine geçti. Artık bu olaydan sonra ben olsam, bir süre ortalıktan kaybolur hatta yurt dışına kaçardım.

Bakalım bu darbe Dilara cephesinde nasıl bir etki yaratacak..

Dilvin10. Bölüm FragmanıBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER