Gülseren: Tutun Kollarımdan Düşerim Şimdi

Dramlardan drama koştuğumuz bir bölümü daha geride bırakırken hepimiz Gülseren ile birlikte paramparça olduk.

Dilara’nın hiç kimseye haber vermeden alıp evine getirdiği Hazal, hayatından o kadar memnundu ki keyfini ne Gülseren’in yakarışları ve evden atılması ne de Dilara’nın Cansu’ya söyledikleri bozabildi. Bozulduysa bile duygularını çok iyi saklayabildi. Tek derdi alışverişe çıkmak, yeni telefon aldırmak ve o evde yerini sağlamlaştırmaktı. Hazal’ın açısından bakınca her ne kadar onun bu davranışlarına sinir olsak da hak vermemek elde değil. Zaten onun olan, yaşaması gerektiğini düşündüğü bir hayatı kaybetmek istememesi gayet normal. Bütün o hırçınlığı da, çevresindeki insanlara emirler yağdırması da bu yüzden. Yalnız o hayata sahip olmaya çalışırken arkasında çok büyük yıkımlar bırakıyor.

Sırf Gülseren acı çeksin diye, Hazal’ı yanına alan Dilara çok önemli bir faktörü göz ardı etti. Yanı başında bütün bu olayların kızını ne kadar etkilediğini fark edemedi bile. Cansu zaten kendisini, başka birisinin hayatını çalmış gibi hissederken, annesinin öz kızını alıp eve getirmesi onun kaldıramayacağı kadar ağır bir yüktü.


Sus ergen ergen konuşma!

Dizinin en ergen karakteri olarak ilan ettiğim Ozan, ilk andan itibaren bir türlü gerçeği kabullenememişken bir de Cansu’dan duydukları ile hatalarına bir yenisini daha ekleyerek Gülseren’in kapısına dayandı. Bu arada Keriman, kafasında yarattığı senaryolar ile hem Özkan’ı zehirledi hem de Gülseren’i eve almadı. Ne yapacağını bilemeden sokakta kalan Gülseren, Cihan ile konuşurken tesadüf bu ya Ozan da çıkageldi ve bütün mahalleye rezil etti. Bu bölüm düşene bir de ben vurayım mantığı ile Gülseren’e gelen vurdu giden vurdu.


Ağlamadık sokak köşe kalmadı!

Hala tam olarak dertlerinin ne olduğunu anlayamadığım Alper ve Solmaz’dan yeni bir hamle daha geldi. Geçen hafta Ozan hakkında bir sürü yalan haber yayınlayan ‘’blogger’’ da bu hafta Cihan’ın yumruklarının hedefi oldu. Her ne kadar o sahne sosyal medyada çok tepki çekse de, bence Cihan az bile yaptı. Eline kalem alan, bir yerlerde yazı yazan kimsenin milletin özel hayatını öyle yalan haberlerle karartmaya hakkı yok. Neyse, Ozan olayı henüz tam kapanamamışken gündeme yepyeni bir haber daha düştü. Habere göre Hazal, Cihan’ın Gülseren’den olan gayrimeşru kızı olarak lanse ediliyor. Bir anda aldatılan kadın konumuna getirilen Dilara, itibarını kurtarmak ve öz kızını temize çıkartabilmek için hiç istemese de ailesi ve Gülseren ile tüm gerçekleri açıklayacakları bir televizyon programı ayarladı. Yaratmaya çalıştığı tüm o mutlu aile tablosu deyim yerindeyse oğlu sayesinde elinde patladı. Kameraların önünde ‘’ailemizin metresi’’ diye hitap edilince bu Gülseren için öldürücü bir darbe oldu. İyice dibe vuran Gülseren bir de çalıştığı işi Cihan’ın ayarladığını öğrenirse hayatta kaldıramaz. Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta intiharın eşiğinden birileri sayesinde dönecek ve anka kuşu misali küllerinden yeniden doğacak.


Cansu kaçar!

Bu haftanın en bomba olaylarından biri de yine Keriman’dan geldi. Yıllarca herkesten sakladığı paraları avukat sandığı bir dolandırıcıya kaptırdı. Eeee sen başkasının hakkını böyle çalarsan o paralar da sana yar olmaz. Bu durumda Özkan’ın gelişi de başka bahara kaldı…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER