Aşk bir gün hata yaptıracaktı
Peki kızabilir misin Ferdi'ye aşık oldu diye?
Sözlülük meselesi Ferdi’nin canına tak etti. Derya açısından da, durumu düzeltmek için bir şey yapamamakla suçlanması, artık bardağı taşıran son damla oldu. Ferdi kendi kendine ekstra bir operasyon yaparak Derya’ya O'nun için bir şeyler yapmaya çalıştığını göstermek istedi ama keşke yapmasaydı. Ferdi’nin Derya için çaldığı yüzük, Talip’in Şehriban için sattığı evin parası derken, olan herkese oldu. Ferdi, bir hata yaptı bedeli ağır oldu. 


Sen ağlama dayanamam Şehro!

Ferdi her ne kadar hatasını anlayıp düzeltmeye çalışsa da, çok kalp kırıldı. Bizimkilerin tezgâhına bir zarar gelmedi ama senelerdir çalıştığı evde hırsız damgası yiyen Talip’in gururu, şehri terk edecek kadar incindi. Özene bezene hazırlanıp saatlerce Talip’in gelmesini bekleyen Şehriban’ın da kalbi kırıldı hem de öyle böyle değil. Hayal kırıklığını koluna takıp ayaklarını sürüye sürüye eve döndüğü sahnede inci gibi gözyaşları yüreğime damladı. Kandemir, “Aşk hata yaptırır” derken galiba haklıydı. Ferdi aşkı yüzünden büyük bir hata yaptı, en ağır bedeli ödeyen kendisi olsa da, bunun faturası hepsinin hayatına kesildi. 

Kendi yalan özü gerçek bir aileyiz!

Kandemir bugüne kadar yaptığı en ağır konuşmayı yaptı ve Ferdi’yi evden kovdu. Öyle inanılmaz bir sahneydi ki bu, yüreğimde hissettim. İşte bu dizinin bendeki gerçekliği budur. Yüreğime dokunabilmesi, sanki ailemden biri gibi… Sanki babam kardeşime kızmış ve kovmuş gibi öyle gerçek öyle yürekten bir sahneydi. Uğur Polat’a ve Kaan Yıldırım’a bu muhteşem performansları için kocaman alkış!


Nevizade İdman Yurdu diyerek Mersin'e selam mı çaktı Yaren ne dersiniz?

İddia ediyorum Nevizade’lerden daha tatlısı yok!
Çetemiz yeni avlarını trafikte pusuya düşürdü bu hafta. İddia ile kafayı bozmuş bir internet fenomeni olan Karhan Hanut’tan para koparmanın en temiz yolu nedir? "Var mısın iddiaya, varım iddiaya!" Ekip, ilk denemelerini bilardoda gözü kapalı tek atışla 20 bin kaybederek gerçekleştirdi. Karlos dediği kadar iyi çıkmadı gözü kapalıda. İkinci şanslarını, bileğine güvenen Ferdi ile bilek güreşinde denediler. Onda da Ferdi’nin, hikâyesini deli gibi merak ettiğimiz saatine yürüyünce Karhan, kafayı koyuverdi Ferdi. Gitti mi sana 50 bin daha.


Yok daha neler!

İddialara doymayan Karhan’ın yenilmelere doymayan çetemize yeni teklifi 100 bine uzun eşekti! Evet, yanlış okumadınız uzun eşek oynanacak ve kaybeden 100 bin ödeyecek! Dünyanın en saçma oyunu olduğunu düşündüğüm uzun eşeğin ucunda 100 bin olunca, cesur yüreklerimiz kabul etti. Ama Karlos bu sefer haklıydı, uzun eşekte bizimkiler epey iyi çıktılar ve kaptılar 100 bini! Kaba bir hesapla 30 bin aldılar, başlangıç için hiç de fena sayılmazdı. İddia tutkunu Karhan yenilgiyi yediremedi elbette ve son atımlık kurşunuyla, halı saha maçı ve 200 bin iddiasını attı ortaya. Hayatımda izlediğim -hayatımda kaç maç izledim acaba?- en tatlı maçı izledim. Keşke futbol böyle bir şey olsa dedim. Ekip futbolda da iyi değildi ama Gıyasettin yeteneğini ortaya koyunca çetemizin 200 bin kazanmasını sağladı. O akıllı telefon sana az bile Gıyas!
Bahsetmeden geçemeyeceğim bir konu da Derya’nın Yaren’in günlüğünü okuması meselesi. Evet, Yaren ile Karlos’un hikâyesini öğrenmeyi çok istiyorum ve evet vakti geldi ama bunu Derya’nın gizlice günlükten okuması şeklinde öğrenmek istemezdim açıkçası. 7 yıl önce Karlos minicik kalmış kurşun kalemle bir parça kağıda Yanarım’ın ilk sözlerini karalarken ve birlikte albüm yapma kararı vermişlerken Yaren’in hayatının en mutlu günü olacakken en kötü gününe dönüşen o hikayeyi artık öğrenelim istiyorum tabii yüreklerimiz dayanırsa.


Bu kadar yakışıklı adam aynı ekranda.Ay bana bir şeyler oluyor!

Şeref Meselesi
23 Kasım Pazar günü yayına başlayacak olan Şeref Meselesi güzel bir tanıtım yolu seçerek bu hafta dizimize konuk oldu. Şeref  Meselesi’nin güzel kızlarına Servet Amcamız bizler için" Hoş geldiniz." dedi. Dizinin yakışıklıları da bizim yakışıklıları bilardo maçına davet etti pazar akşamına. Sizin tercihiniz hangi yönde bilmem ama ben canım yakışıklılarımı kimseye değişmem. Tabii bu durum Şeref Meselesi’ni dört gözle beklediğim gerçeğini değiştirmiyor:) Uzatılmamış, tadında bir tanıtımdı. Dizinin yeteri kadar reklamı yapıldı diye düşünüyorum. Bu sezon favori ikinci dizim olmaya aday Şeref Meselesi’nin yolu açık ve ömrü uzun olsun…

Genelinde eğlenceli, dert tasa bırakmayan ama derine inince yürekleri dağlayan muhteşem bir bölüm seyrettik. Her hafta bizi farklı bir maceraya sürükleyen doyasıya güldüren, eğlendiren ama yeri gelince de damardan girip yüreklere dokunan canım Nevizadeler iyi ki varsınız! Gelecek maceralarını dört gözle beklerken hem Ferdi’nin hem de kırılan tüm kalplerin bir an önce iyileşmesini ve gülmek için yaratılmış gözlerden mutluluktan başka gözyaşı akmamasını diliyorum…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER