46 Yok Olan: Nerde kaldın İskoçyalı? Gözümüz yollarda kaldı…
Tam göğsüne hedef aldım Altan Kardeş, ha haha hahaha… 
O silah boş Güzel İnsan, Elma dersem ateş edeme, Armut dersem ateş edeme Murat, hahahahahhaha
Nefesler tutuldu. Son bölüme bir adım kala, dinamik, heyecanlı bir bölüm izledik. Muhteşem son da Murat kapana kısıldı derken, eminim finalde Doğan Komiser yaralı bedeni, sinirden kızarmış gözleriyle gelerek, hızlı gençler Murat ve Altan’ı yakalar. Altan güme de gidebilir. Tam bilemiyorum. Ancak böyle olursa sahne Doğan ve Murat’ın baş başa kalışıyla sonlanır ve yine komik replikler bizi bekliyor demektir.

Bayılıyorum Murat’ın repliklerine… Altan da ondan geri kalmadı bu bölüm. Az psikopat değil o da.Ne de olsa geçmişleri ve geçmişlerindeki acılar paralel. Bu durum onları aynı dilden konuşturuyor ve tabi bizi de güldürüyor.

Altan: Kim söyledi burada olduğumu? Nasıl buldun beni?
Murat: Güzel buldum seni

Son bölüm Murat’tan sağlam bir temizlik bekliyorum. Sinameke amca, çakal yenge, saftirik derken anasının gözü çıkan Ceyla, Ezo’ya aşkım diyen Dr Clark Kent… Hepsini bir kazanda yakar mı, artık napar ki? Murat Hazretlerinin konu ile ilgili hissiyatını içeren kısa kesit görüntüsü burada buyurunuz.

Füsun kaçarken bile Salim’i bırakmıyor. Bir de neden bu kadar meraklısın sen Füsun? İzlerken sinirleniyorum. Her şeye bir soru, her konuya bir bilgiçlik. Füsuna olduğu kadar, küçük oğluna da “hayranlık” duyuyoruz. Sürekli negatif konuşmalar, huysuzluklar, yok gelmeyeceğimler, yok arkadaşlarım ne olucak? Ne olucak ? Sanki arkadaşı olur da bu huysuzlukla? Ana oğul kaçın siz. Uzaklara çok uzaklara…

Bırakınn leyyyn…

Yıldız’ın foyası da ortaya çıktı. Ha ha kadına bakın ya, Ferit’in de başını yakacak. Kadııın kadııııın, zaten aileyi yerle bir ettin. Bir bırak artık ta rahat etsinler. Yap yap, ondan sonra da bas git. Yunanistan’da sizden dolu zaten. Ama yoooook, senin başına gelecek var. Yıldızını Murat Günay parlatacak önümüzdeki bölümü iple çekiyoruz.

Peki bir soru size, Ceyla’nın annesinin bu kadar uzun uzun ameliyat olması, iyileşmemesi, mikrop kapması detayları finalde nereye bağlanacak? Ben düşündüm bir yere bağlayamadım, sadece Ceyla’nın erken kaçmasını mı önledi yani?

Doğan bu bölüm çok başarılıydı. Zaten hastayız hepimiz oyunculuğuna ama bu bölüm sorgu odası sahnelerinde kendisini seyre doyamadık. Onunla aynı sahnede olup, role kaptırmamak ta zordur. Bizim pembe panter Selin de bu bölüm çok etkiliydi. Özellikle silahlı sahneler ve kapışma sahnelerinde hiç sıkılmadık. Bence Selin dizinin başından bu bölüme kendini çok geliştirdi.

Peki ya Ezo ve gizli aşkı Dr Clark’a ne diyorsunuz? Meğer adam ondan sürekli Murat’a vermeyin ilaç, bunu Ezo’ya yapamazsınız, ben onun doktoruyum diye uyarıyormuş. Acaba o da mı psikopat? Bir de gitti bizim Balili’yi hemşire olarak görevlendirdi. Çok eksik gibi.  Çimdikleye çimdikleye öldürdü kızı, bu da ede ede ona emanet etti. Kız zaten bütün dizi uyudu. Bir de çimdikten uyuşması olursa düşünün artık. Bu arada sanırım Ezo’nun yeri konusunda da Murat’a bilgi sızdıran o olacak.  Ceyla Dr’a güvendi, beraber Ezo’yu kaçırdılar. İyi güzel de, sonra ne olacak? Murat fark edince çılgına dönecek. Kırıp döküp, kalan bütün DMT yi kafaya dikecek sonra da herkesi doğrayacak. Son bölüm şenlikli olacak. Aman kaçırmayın. Haftaya ekranda buluşalım. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER