Bloodline: Aile için feda edilme sırası kimde?
Durun, ben feda edilmeye hazır değilim!
“Selam John. Arkadaşımla tanışmanı istiyorum, Wayne Lowry. Ona, hayatını çok zorlaştırabilecek şeyler söyledim.”

Bir sezon boyunca Danny’nin hayatını zorlaştıran şeylerle karşılaştık, geçmişe gittik, bugünlere döndük; nerede olursak olalım Danny bir türlü gün yüzü görmedi. Tam intikamın ayak seslerini duymuştuk, Danny de mücadele edecek diye düşünmeye başlamıştık ki onu sonsuzluğa uğurladık. Fakat görünen o ki, Danny kolay kolay Rayburn ailesinin eski mutlu(!) günlerine dönmesine müsaade etmeyecek.

Geçen sezondan biliyoruz ki, bu sezon ailenin mutluluğu için kendini feda edecek isim John gibi görünüyor. Aile için feda edilme sırası gerçekten John'da mı, John’dan sonra sıra kime gelecek bilemiyorum ama John’u çepeçevre saran meselelerin oldukça heyecanlı olduğunu düşünüyorum. Bir kere artık gündemimizde salt aile meselesi yok. Danny’nin de karıştığı bir uyuşturucu şebekesi var, Danny’nin oğlu var, Baba Rayburn cephesinde gizli işler var. Var da var…

Öncelikle Baba Rayburn sadece Danny yüzünden değil, genel olarak sevmediğim bir karakterdi. Ölümüne hiç üzülmedim ama ölümünün aileyi daha da zorlu günlere sürükleyeceğinden de emindim. Neticede gizli bir hesap var ve bu gizli hesabın da altından tatlı meseleler çıkacağını düşünmüyorum. Meg, uğraşsın dursun bakalım.

Meg Rayburn, Rayburn ailesinde diğerlerine göre daha yakın durduğum bir karakter. Çünkü bir gün aklı başına gelecek ve bütün bu haksızlıklara dur diyecek diye düşünüyorum. Bir nedeni de yok, sadece his. Bu demek değil ki, Meg'i bağrıma bastım. Ona da sinir oluyorum ama diğerleri kadar değil. Sanırım hikayemizin çıkış noktasında yaşının küçük olması da ona yakın durmamda bir etken.

Meg, ailede sözü geçen bir birey. Tıpkı John gibi. Kevin ise ailenin yaramaz çocuğu. Kevin’in hala hikayede geride kaldığını düşünsem de bu sezonda onun da sıkı bir giriş yapmasını bekliyorum. Kevin, bireysel sırlarıyla ailenin mutluluğunu en çok etkileyebilecek karakter çünkü.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER