Büyük puntolarla Şebnem Gürsoy!
Hoşlanılan çocukla paintball keyfi
Şebnem'i hepimiz anlayabiliyoruz sanırım. 22 yaşına kadar kolejli kız olarak yetiştirildi şimdi de hayatın içine paraşütten düşer gibi bırakıldı. Yer yer dengesini kaybetmesi çok normal neyse ki bu etkisiz eleman olarak hissetme dönemi kızlar sayesinde kısa sürdü. Yoksa Şebnem'in babası oldukça yanlış bir yol izleyecekti. Herşeyi elinden alınan bir kız iki ayda olgunlaşır mı canım?
Sana güvenimiz tam; adın düz yazı değil, renkli puntolarla efsane olarak yazılacak Şebnem Gürsoy!''Three Handsome'' eğlencesi yerindeydi, böyle bişeye ihtiyaçları vardı. Hadi Kainat ile Almila'yı anlarım da en fazla öfkelenenin Şebnem olması ve Selim'e hesap sorması onu da geçtim Selim'in açıklama yapmaya çalışması
beni bayağı şaşırttı. Birbirinize hesap vermek zorunda değilsiniz canlar? Arda da neden geldiği belli olmadığı gibi gidişi de belli olmadan yok oldu. Çok gereksizsin Arda.
Selim ile Şebnem tam anlamıyla ateş ve barut. Fon şarkıları da onlara son derece uyuyor. Girilen iddiayı Selim'in kazanacağı başından beri belliydi, ''kostüm'' seçimlerinde de son derece başarılıydı Selim. Ama Şebnem'e işkencesi 'yeter ya!' dedirtti bize. Şebnem Gürsoy durur mu yapıştırdı cevabı.. En sonunda Selim, İzmirli Kız Ayarı'nı yemeyi haketti. Biz de ne diyelim öyleyse; 
''İzmirde Selim'e Çiğdem diyorlarmış.''


(Hmm üniformalı erkeklere bayıldığımı söylemiş miydim?)


''Duvarların sağlam, yıkılmaz sanıyorsun.''

Kainat, Ege'ye karşı ördüğü duvarlarını indirmeye başladı. Ege o kadar tatlı bir değişim gösteriyor ki karşı koymak imkansız. Tek değişen karakteri de değil, giyimini düzeltmesi için de Nermin'den ayrılması gerekiyormuş.
Baksanıza ne kadar şık!Ben seviyorum bu Kainat-Ege çiftini ya. İster uyuz deyin, ister paragöz ben Ege'ciyim. Sevemiyorum öyle küçük köpek yavrusu kadar tatlı olan aşık aşık gezinen erkekleri. (Can da Özgür de bu kategorime dahil)
Zaten Ege'nin sesi de pek güzel. Cihan Yenici'ye hakkını teslim edelim ama Deniz Baysal için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. 
2 haftadır Ege'nin kaşesi, Ege'nin maaşı diyorum beklediğimden de kötü çıktı. Herşeye sıfırdan başladı. Bir açılışta palyaçoluk yaparak dört yüz lira alan tek palyaço olabilir kendisi ama. Ben de bi süre palyaçoluk yapmıştım tamam benden daha tatlı palyaço olduklarını kabul ediyorum fakat biraz fazla kazandılar. Neyse gözüm kalmasın, güle güle harcasın Ege'cim. Hazır dünyamızın gerçeği maddiyattan bahsetmişken Can, Ege ile Kainat'ı defalarca birlikte gördükten sonra o Toros işini kabul etmeliydi. Hayatının fırsatıydı Can, kalıp ne yapacaksın?
Baharatçı olan ama hiç Kapalıçarşı esnafı olarak görmediğimiz Özgür Bey size de dişli mi dişli entel mi entel bir rakip çıktı. Almila yeni işaretlere kafayı takmış durumdayken Önder Bey'in gelişi isabet oldu. Hayırlı olsun.
Müfit'in mal varlığından ve geçmişinden de hafiften söz edildi. Alaçatı'da evi varmış, maşallah dedik yani. Seniha Sultan geçmişten gelen yükleri silip atma konusunda sandığı kadar başarılı değil bence bunu yüzüne söylediği adam karşısında oturan Müfit sonuçta. Eee Seniha Sultan ha deyince geçmişteki yüklerden kurtulamıyoruz. Bu ikilinin hikayesini merak ediyorum. 

Sakin Ol Küçük Bey
Şebnem iş hayatına ondan beklenildiği gibi iddialı bir giriş yaptı. CEO Harun Bey'in bıyıkaltından gülmelerini bir ben farketmiş olamam. ''Küçük Bey'' heyecanı yaratma çabalarını abartılı buldum zira Selim'in soyadının 'İnan' olduğu
üstüne basıla basıla bir önceki bölümde söylenilmişti. Şu fotoğrafta da mesajı alıyoruz;Hadi bakalım... Bu ikili arasındaki çekişme iyice heyecanlı bir hal alacağa benziyor. O zaman bu ejderha tokadı Şebnem'den Selim'e gelsin;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER