Şebnem Gürsoy strikes back!
Bu gidişle evde kalacaksın Şebnem.
''Kalbin hafızası olmaz, Şebnem Selim'i unutmaz!'' demiştik, yanıltmadı bizi Şebnem. Arda'ya tekrar tekrar yaşattığı dejavunun ardından parçalar yerine oturmaya başladı. Her şey iyi güzel ama benim içime sinmeyen bir şeyler var. Dizide Şebnem'in hafızası o meşhur öpüşme sahnesinden sonra yerine gelmiş gibi gösterildi, çekim detayları öyleydi. Şebnem'in herkese hafıza oyunu yapmasına hem anlam veremedim hem de inanmıyorum. Arkadaşlarından da aldığı tepkiler doğru orantılıydı zaten. Bu kadarını yapmazdı Şebnem, yapmadı da bence. Bu kız yine bir şeyler planlıyor.Şebnem önce teyzoştan veto yedi. Seniha Sultan'ın Şebnem'e söz hakkı vermemesi, öfkesi, üzüntüsü adeta bir annenin hisleri gibiydi. Sahi Şebnem'in annesinden bahsedildi mi daha önceki bölümlerde yoksa ben mi kaçırdım? Evden kovulmasından sonra Şebnem geceyi Selim'in teknesinde geçirdi. Yetişkin bir Şebnem Gürsoy saniyede 1684269 kelime üretip rakiplerine fırsat tanımadığı için Hülya'yı bir güzel paketledi. Hülya da görüp görebileceğimiz en itici ve yapışkan karakterlerden biri. Selim'i ''Biz New York'ta gece piknik yapıyorduk, siz hiç yapmaz mısınız?'' havalarıyla tavlamaya çalıştı ya! Bacım İstanbul burası öyle gece piknik falan olmaz, seni piknik sepeti yaparlar. ''Şebnem Gürsoy asla özür dilemez.'' ama Selim'in konuşmasından fazla etkilenmiş olacak ki tek tek günah çıkardı herkesten. Öyle ki ''Jon Snow gibi bir yakışıklının ne işi var Sur'da, Duvar'da?'' cümlesiyle dahil olduğu toplantıda bile Hülya'nın arkasını topladı ve Harun Bey'in de gözüne girdi. Şebnem'in bu toplantıdaki başarısının sırrı ''Japonya'da yetişen Malta eriği'' esprisiydi. Yani anlayacağınız Şebnem Gürsoy kaldığı yerden devam ediyor.

Katalog çekimi mübarek.

Kainat, Can'ın saçmalıkları yüzünden iyice Team Ege olmuş durumdaydı ta ki Can hem aşkını itiraf edene hem de özür dileyene kadar. Ege'ye Kainat'ın peşini bırakması için rüşvet teklif etmek akla gelebilecek en zekice şey değil Can'cım kusura bakma. Seni severim, seni Kainat'tan uzaklarda bir yerde severim ama. Zaten ben bu hikayenin ancak İzafet'i olurdum. Hangisini kapsam kar! Nermin'in alevi ise her yeri sarmaya başladı. Taa Kainat'ın babasına kadar uzandı. Nermin için Ege'ye (bölge olan hehehe) gidip bir sahil kasabasına yerleşmenin zamanı geldi de geçiyor bence. Gençleri rahat bırakalım.

Saklambaç oynayalım mı tatlı kıs?

Entrikaların, maceraların vazgeçilmez adresi İzafet'e yolu düştü Özgür ve Önder ikilisinin. Almilla'yı kıskandırmak için eğlenceli bir oyun oynadılar, fotoğraf çekimi sahnelerine çok güldüm ve şimdilik oyunun galibi Önder gibi gözüküyor.

Müfit, yazlık sinema kapattı! Adamsın Müfit!

Ben yine huzuru Seniha-Müfit çiftinde buldum diyordum yazlık sinemalar, eskileri yad etmeler derken Seniha da Müfit'e kadın tribi attı, hiç sindiremedim. Benim asıl sindiremediğim olay Müfit'in Seniha'yı evlilik günü terk etmesi.(sanırım öyle) Yani tamam insan değişir de bu kadar mı değişir? Hani hayatta hiçbir şey için geç değildi Seniha Sultan? Bari siz mutlu olun ya.
Eee bu ikilinin her hareketi planlı olacak tabii. Selim skoru eşitledi bu sefer. Yalnız Selim, eğer sen bu Hülya'yı rol icabı öptüysen Hülya karakter bunalımına girer, kendini rolüne çok kaptırır ve başına bela olur demedi deme!  
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER