Pretty Litttle Liar: A için yeni bir adayımız var
A için yeni adayımız Leslie Stone, vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Tabii yine bu düşünceye içlerinden en çok sarılan Spencer oldu. Bu uğurda en büyük destekçisi ise A’in bulunması için en istekli isim olan Hanna oldu. A’i bulmaya kendini adamış iki acemi dedektifimiz hemen çalışmaya başladı ve Leslie Stone’un çalıştığı laboratuvara doğru koştu.

Hanna ve Spencer Leslie’nin arabasına girmeyi başarıp arabanın altını üstüne getirirken Emily ve Aria fotoğraf çekimi yapılan eski binaya A’den iz var mı diye bakmaya gelmişlerdi. Leslie’nin arabasında kızların oynadığı dedektifçilik oyununda kızlar ne buldular peki? Leslie’nin reçetesiz bir sürü gözlüğü ve henüz birleştirilmemiş dört tane kafes. Kafesleri görmek bile kızlar için Leslie’nin A olabileceği ihtimalini güçlendirmeye yetti onlar için. Gerçi zaten Leslie için idam kararı vermişlerdi ama kanıt arayarak vicdanlarını rahatlatıyorlardı.

Kızlar yine A’in peşine düştü ve yine kendileriyle beraber, aynı süreci aşk hayatındaki kişilere de yaşatıyorlar. Toby’nin yokluğunda iyice boşluğa düşen Spencer, Dean ile yakınlaşmaya bu bölüm de devam etti. Ancak Dean Spencer’ın sonunda Toby’e döneceğini bildiğinden olsa gerek ilişkiyi başlamadan bitirdi. Caleb ve Hanna arasındaki gerginlik tırmanmaya devam etti. Caleb, Hanna’yı korumak isterken Hanna bu korumacı tavırdan boğuluyordu ve bu da Caleb’ten kaçmasına neden oluyordu. Ezra ve Aria ilişkisi bitmiş olsa da Ezra yine her ihtiyacı olduğunda süper kahraman olarak yetişiyor. Emily ise Sara’ya iyice kendini kaptırmış durumda. Sara için Emily her şeyden vazgeçmeye hazır durumda. Umarım yine sonunda üzülen Emily olmaz.


Moda katalogu çekmek için uygun bi' ortam mı? 

Son zamanlarda Sara ile ilgili meşguliyetleri yüzünden diğer kızlardan Emily’i ayrı görüyoruz çoğunlukla. Leslie’nin laboratuvarına yaptıkları arama turunda Emily yanlarında yoktu ve kızlar bu arama turunda yeni bir gerçekle yüzleştiler: A hepsine takip için çip takmıştı. 

Günün turistik gezisi Leslie’nin laboratuvar turu, yepyeni bilgilere gebeydi. Önce ortadan yeniden kaybolan Mona ortaya çıktı. Ardından Leslie ile ilgili yeni öğrendikleri ve dolayısıyla Charles ile ilgili öğrendikleri yeni bilgiler hazmetmesi biraz zor olan bilgilerdi. Charles ölmemişti! Üstelik Bethany’nin Radley’den kaçtığı gece Charles’ta kaçmıştı. Üstelik o gece Alison’un kaybolduğu geceydi. Kızlar öldüğünü kanıtlamak için Charles’ın organ bağışı evraklarını Mona’ya gösterdiler, ancak kullandığı ilaçlar yüzünden organ bağışı yapması mümkün değildi. Charles ile ilgili her şey gibi bu da yanlıştı.


Doğum günümde kart almış cimriler, bari bir kravat iğnesi alsaydınız! 

O gece Charles’ın yaşadığından şüphelenen biri daha vardı ve onun kanıtları, kızlardan daha güçlüydü. Bay Dilaurentis elinde Charles’tan gelen doğum günü kartıyla, Charles’ın sahte mezarını kasmakla meşguldü.
Bir bölüm daha yeni sorularla, daha doğrusu daha önce cevaplandığı düşünülen bir soru yeniden gündeme geldi: Charles yaşıyor mu?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER