Sevgi neydi?
Nasıl anlatsam, nereden başlasam? 10 Mart 2015.. Aşk Yeniden için yorum yazmaya başladığım tarih. İlk bölümünden itibaren diziyi o kadar çok sevmiştim ki bir yazar arkadaşımız diziyi zaten yorumluyor olmasına rağmen hem de sezon ortasında talepte bulunmuştum.. Çoğu zaman güldük kimi zaman ise üzüldük ve an itibariyle 31. bölümü de arkamızda bırakıyoruz..

Daha önce bu mecrada defaatle belirtmiştim; Aşk Yeniden'in dizi tarihimizdeki hikaye temeli en sağlam birkaç yapımdan biri olduğunu. Normal şartlarda ağır bir drama izleyebileceğimiz bir eserden, büyük bir komedi çıkarmanın nasıl zor bir iş olduğunu.. Ben zaten fikrimden emindim, ama bunun yetkin insanlar tarafından da onaylanmış olması da tüm ekip adına ayrıca mutluluk vericidir. Neyden mi bahsediyorum? Aşk Yeniden'in senaryo grubu, bu yıl düzenlenen Pantene Altın Kelebek'te "En İyi Dizi Senaryo Yazarı" ödüllüne layık görüldü. Ve En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülü de Özge Özpirinçci'ye verildi.. 

Ne demişler? "İyi bir senaryodan kötü bir film çıkarılabilir ama kötü bir senaryodan iyi bir film çıkarılamaz.." Ancak ne hikmetse, benim gibi meraklı birkaç kişi hariç genelde kimse senaristleri tanımaz, araştırmaz, merak etmez. Mutluluğun resmini çizemem belki, ama şimdi size mutluluğun fotoğrafını göstermek istiyorum..

Selin Arapkirli - Ramazan Demirli - Ersoy Güler ve Feraye Şahin'den oluşan muhteşem ekiple tanışın.. 

Ödül alan almayan herkesi tekrar tekrar tebrik ederim, sonuçta bu bir ekip işi.. Sanırım artık bölümü yorumlamaya da başlayabiliriz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER