Bilen bilir, adı Kiraz Mevsimi

Final kararını duyduğunuzdan beri bugün hiç gelmesin istediniz değil mi? Ama geldi ve bugün Kiraz Mevsimi’ne tam 59 haftanın ardından veda ettik. Sevdiğimiz hiçbir şeyden ayrı düşmek istemeyiz ve vedalar da özlem duygusuna tahammül edemediğimizden zor gelir. Ama, bir yaz akşamı hayatımıza giren ve bugüne kadar bizi duygulandıran, güldüren, hüzünlendiren, kahkahalar attıran, bazen geren, bazen isyan ettiren ancak hepsini bir araya topladığınızda “mutlu eden” Kiraz Mevsimi, şimdiden sonra hatırladığınızda sizin de yüzünüzde kocaman bir gülümseme olarak var olacak.


Nasıl anlatsak, nerden başlasak ♫♪


Kiraz Mevsimi ekibi adeta 59 bölümün tamamını akıllarımıza kazımak için, ince ince dokunmuş bir dantel gibi, eski bölümler ve geleceği harmanlayarak uzun zaman akıllardan silinmeyecek bir finale imza attılar. Geçmişe gidilen her sahnede tüylerim diken diken oldu. Geleceğe dönük sahnelerde ise her şeyin masal gibi mükemmel olmayabileceğini ve yine de mutlu olunabileceğini izledik. Kiraz Mevsimi seyircisinin son bölümde birçok defa yer alması ve seyircinin dizinin bitişine üzüldüğünü kendisinin bölümde dile getirmesi detayı çok güzel düşünülmüştü. Bölümün hikâyesinin parçalara ayrılması ve sunumunun Öykü ve Ayaz tarafından yapılması da aynı şekilde. 

"Çay kafasını"ndan favori sahnem :)))

Bölüm hikayesinin parçaları ise adeta bir yap-boz gibi birbirini tamamladı.Önce Uzakdoğu’dan gelen çayın açtığı çakralar ile kızların bilinçaltı, bilinç üstü ne varsa ortaya döküldü


Yangın vaaaaaaar !


Biz en son kelime oyunu oynuyorduk, ne zaman buraya geldik?

Ardından butiğin açılışında kozlar paylaşıldı


BEFORE...

AFTER...

Ortada gizli saklı bir şey kalmayıp tüm çamaşırlar ortaya döküldüğündeyse, Olcay’ın desteği ile herkes gururunu bir yana bırakıp, birbirine içini döküverdi.

Ve mutlu haberler de peşi sıra geldi.


...parmağımızı ıslatıp ikinci sayfayı çeviriyoruz...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER