Baba Can'dır : Hayranları sordu, oyuncular cevapladı

Baba Can'dır : Hayranları sordu, oyuncular cevapladı
"Hommmm , periscope yayını için konsantre olmalıyım" By Haluk
Pazar akşamlarının içleri ısıtan sıcacık aile dizisi Baba Can’dır ekibinin sevilen ikilisi Haluk (Uraz Kaygılaroğlu) ve Ece ( Berna Koraltürk) yeni bölüm öncesi periscope hesabından hayranlarının sorularını yanıtladılar. (Ne kadar tatlı olduklarını görmek için diziye bi bakın derim ^.^) Yeni bölüm öncesi tam da set zamanıyken Haluk’un ofisinden yaptıkları periscope yayınından derlediklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tüm sevenlerine Merhaba diyerek başlayan ikili önce periscope yayını çözmeye başladılar ^.^ (Dönerse senin, dönmezse değildir esprisi de yapılmış)

Azerbaycan’a Azeri olarak selamlarını ileten ikili,  yayını takip ederek şehirlerini söyleyen sevenlerine de sevgilerini ilettiler.(Her yere selam sevgi bacım)

Berna 25 , Uraz 29 yaşındaymış.

Uraz Kaygılaroğlu,  zaman zaman Haluk karakteri gibi şımardığını itiraf etmiş.

Berna Koraltürk, bu kadar güzel rol yapmasının sebeplerinden biri olarak da partnerini göstermiş.(İyi anlaşan ekip kadar partner de önemli, daim olsun)

Haluk ile Ece’nin evlenip evlenmeyeceğini bilmediklerini, orijinalinin tamamını da izlemediklerini iletmişler. Uraz, orijinalini 4 bölüm kadar izlediğini eklemiş. (Peşine de taklit yapmış. Eeeee senaristler belki bir bölüm öyle sahne yaparlar mı yaparlar ^.^)

Berna Koraltürk göz rengini annesinden almış.

Final yok diye ekleyen sempatik ikiliden Uraz, Berna’nın boyuna takılmış.(1:50 Uraz’ın söylediği – 1:60 Berna’nın dediği)

Berna’nın gönlü Beşiktaş’tan yana olurken, Uraz’ın takımı Fenerbahçe imiş.

Berna bekar, Uraz evli imiş.

16. bölümü çektiklerini belirtirken, Haluk’un ofisinin Maslak’ta olduğunu eklemişler. (Yarından tezi yok mekan basıla, selfie çekile ^.^ )

Dizi ile ilgili geçtiğimiz hafta seçim olduğunu, ondan iki hafta önce de ulusal yas ilanı olduğundan ötürü yeni bölüm yayınlanmadığını ve o yüzden reytingler de bir düşüş olduğunu kabul eden ikili, iyi bir ekibe (yönetmeni, oyuncusu, senaristi, yapım şirketi vs) sahip olduklarından ötürü toparlanacaklarını söylemişler.

Uraz’ın anlamının şans, talih olduğunu söyleyen Kaygılaroğlu,  Berna isminin anlamının Bıçkın Delikanlı olduğunu öğrendiğinde kahkahayı basmış.

Yayına katılım sayısı ile ilgili dizinin sevilen diğer ikili Ceylan ve Emrecan’a takılarak keyifli sohbeti tamamlamışlar. (Mutlu ekibin tatlı çekişmesi ^.^)
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER