İlişki Durumu : Karışık 'ın Elif'i merak edilenleri cevapladı

İlişki Durumu : Karışık 'ın Elif'i merak edilenleri cevapladı
Evet, 5 lahmacunu da ben yiyeceğim
Cumartesi akşamlarına yeni soluk getirerek, reyting listesinde birinci olan (maşallah diyelim) İlişki Durumu : Karışık dizisinde Elif karakterini canlandıran güzel oyunca Eda Ece , yeni bölüm öncesi twitter üzerinden #CanlıRöportaj ile sevenleriyle buluştu. Hayranlarından gelen sorular arasından seçilenleri Show Tv resmi hesabı toparlayıp başarılı oyuncuya sordu. İşte o röportajı sizler için derledik. 

SHOW TV : Merhaba İlişki Durumu: Karışık izleyenlerin kısa sürede bağlandığı bir dizi haline geldi. Bu başarının sırrı sizce nedir?

EDA ECE : Hikayemiz çok eğlenceli, çok sevildi. Romantik sahnelerle birlikte komedi tarafı da güçlü. İzleyicilerimiz hikayemizden keyif alıyor.

SHOW TV : Elif, Can için oldukça ısrarlı. Elif sizce nerede hata yapıyor?

EDA ECE : Ben Elif'i yargılamıyorum, onu anlıyorum. Yaptıklarının gerekçeleri var. Elif yalnız bir kız, hafif de melankolik, onu çözmek keyifli :)

SHOW TV : Dizide neşe, duygusallık ve heyecan hiç eksik olmuyor. Sizi en güldüren veya duygulandıran sahne hangisiydi?

EDA ECE : Bu akşam yayınlanacak olan Mediha'nın hayal sahnesi çok eğlenceliydi! Bu akşam yeni bölümü kaçırmayın!!!

SHOW TV : Elif bakımlı ve giyimine dikkat eden bir kadın. Günlük hayatınızda da modayı bu kadar yakından takip ediyor musunuz?

EDA ECE : Ben de severim ama Elif bir tasarımcı. Onun sayesinde ben de artık daha çok şey biliyorum :)

SHOW TV : Canlandırdığınız karakterlerden (dizi,film) hangisi sizi en çok yansıtıyor?

EDA ECE : benden parçalar var tabi ama hiçbiri ben diyemem. Ben de onlar değilim. Oyunculuğun keyifli tarafı da burada yeni birini yaratmak!

SHOW TV : İnstagramda ve Twitter’da yoğun takipçiniz var. Sosyal medyadaki bu başarınız işinizin mi yoksa kişiliğiniz mi başarısı?

EDA ECE : Her ikisinin de etkisi vardır, sanıyorum. Yaptığımız işler sevildikçe takipçilerimizin de ilgisi artıyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum!

SHOW TV : "Spor yapmamak insanın özgüvenine de zarar veriyor" demişsiniz. Spor yapmanızın oyunculuğunuza ne gibi katkıları oldu?

EDA ECE : Sağlıklı, zinde olmak olumlu etkiliyor. Bedenen, zihnen hazır olunca, daha konsantre çalışıyorsun
.
SHOW TV : Elif için “melankolik” ve “yalnız” demiştiniz. Neden?

EDA ECE : Ailesi yurtdışında. En yakını Murat ve Can ile ilişkisi karışık. İlk bölümden itibaren izleyenler bu sorunun cevabini biliyor :)

SHOW TV : Pis 7'li de herkesin sevdiği bir karakteri canlandırıyordunuz. Elif karakteri ile ters köşe yaptınız. Neden?

EDA ECE : Evet. Cimbom'a benzer roller gelmişti; ama ben Elif'i oynamak istedim. Bir oyuncu için kendini başka rollerde sınamak keyifli oluyor.

SHOW TV : Sosyal medyadan Elif karakteri ile ilgili olumsuz geri dönüş aldınız mı?
EDA ECE : Evet. Hikaye gereği Elif'in yaptıklarına sanki ben yapıyormuşum gibi tepki gösterenler oldu :))

SHOW TV : Teşekkür ederiz. Son olarak takipçilerinize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

EDA ECE : Pis Yedili 1.Olan bir işti. İlişki Durumu Karışık da öyle! Show ailesini seviyorum, teşekkür ediyorum. Birbirimize hep uğurlu geldi. Dizimize gösterdiğiniz ilgi ve sevgi için hepinize çok çok teşekkür ederiz! Bu akşam yeni bölümü kaçırmayın! Sevgiler iyi seyirler!!

SHOW TV : Çok teşekkürler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER