Legends, 2. sezonuyla dönüyor

Legends, 2. sezonuyla dönüyor
TNT'nin sevilen yapımlarından Legends'ın ikinci sezonu Amerika'da 2 Kasım'dan itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Üstelik dizinin bu sezonu başarılı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade'yi ağırlayacak.

Genelde rol aldığı yapımlarda karakterlerinin ölmesiyle meşhur olan Sean Bean, televizyonda Game of Thrones'taki Ned Stark rolüyle zihinlere kazındı. 2014'ten beri de Robert Littell'in kaleme aldığı Legends: A Novel of Dissimulation kitabından uyarlanan Legends dizisiyle karşımıza çıkıyor. Burada FBI Ajanı Martin Odum karakterini canlandırıyor. Martin Odum, her görevi için bambaşka bir adama dönüşebilme kabiliyetiyle dikkat çekiyor. Bu kadar yetenekli bir ajan olan Martin için zamanla kendi kimliği bir soru işareti haline geliyor. Onun tüm bu sorgulamaları da bir yabancının ona sandığı insan olmadığını söylemesiyle başlıyor.

Bu ilgi gören yapımda Sean Bean'in yanı sıra Ali Larter, Tina Majorino, Amber Valletta, Mason Cook, Steve Harris ve Morris Chestnut rol alıyor. Ancak dizinin Türk izleyicilerinin dikkatini çekmesi Nesrin Cavadzade ile gerçekleşti. Temmuz ayında başarılı Türk oyuncunun dizide rol alacağı ortaya çıktı. Bu ilgi çekici haberi ilk olarak Hürriyet yazarı Arzu Akbaş Zor duyurdu. Bu süreçte Cavadzade'nin çekimler için Prag'a gitmesiyle haber doğrulandı. Sonrasında ekim ayında Legends'ın ikinci sezonu için bir tanıtım geldi. Bu uzun tanıtımda az da olsa Nesrin Cavadzade'yi yeni rolünde görme fırsatı yakaladık.

Yeni bölümlerde Martin'in gerçek kimliğine dair sorunları devam ediyor. Onun sorgulamaları devam ederken, izleyiciler de Martin Odum'un çocukluğuna ve eğitim sürecine şahit olacak.

Hikayeye katılacak yeni etmenlerle merak uyandıran Legends'ın ikinci sezonu 2 Kasım pazartesi günü TNT'de ekrana gelmeye başlayacak. Nesrin Cavadzade'nin de yer aldığı ikinci sezon tanıtımını aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER