New York Comic Con 4. gün özeti

New York Comic Con 4. gün özeti
2015 yılının önemli etkinliklerinden biri olan New York Comic Con8 Ekim perşembe günü başlamıştı. Hızlı başlayan etkinlik, aynı hızla birlikte son buldu. NYCC, pazar dördüncü ve son gününe ulaştı. Ancak son gün de durağan geçmedi. Gelin hep birlikte bakalım New York Comic Con'un son gününde neler yaşandı.

Supergirl'e yeni düşman geliyor

CBS kanalında bu ay yayın hayatına başlayacak olan Supergirl, daha ekrana gelmeden çok konuşuldu. Özellikle internete sızan ilk bölüm birçok eleştiriye maruz kaldı. Ancak bazı kesimlerce de oldukça beğenildi. Dizinin ekibinden yapımcı Ali Adler ve oyunculardan Mehcad Brooks, New York Comic Con'daydı. Yeni bölümlerde merakla beklenen Toyman'in de yer alacağı açıklandı. Bu kötü adam oyuncakvari ve çocuksu araçlarla kötülüğü yaymaya çalışmasıyla tanınıyor. 

Öte yandan Jimmy Olsen ile Kara arasındaki kimyaya da değinildi. İlk bölümün internete düşmesiyle izleyiciler şimdiden ikili arasında bir şeyler olmasını beklemeye başladı. Mehcad Brooks, izleyicilere neler olduğunu görmek için seyretmeye devam etmelerini söyledi.

Bradley Cooper gerçekten Limitless'in kötü adamı mı?

Yayın hayatına bu sezon başlayan Limitless, sadece üç bölümle ekrana gelmesine rağmen sezonun başarılı işlerinden biri olarak görünüyor. Bunda önemli faktörlerden birisi de dizinin filmin devamı olması ve Bradley Cooper'ın canlandırdığı Eddie Morra'nın bir karakter olarak Limitless'te yer alması. Şimdiye kadar Eddie'nin gizli bir planı olduğu imajı çizildi. Ancak dizinin başrol oyuncuları bundan o kadar da emin değil. Brain karakterini canlandıran Jake McDorman sandığımızdan daha farklı şeyler olabileceğini düşünüyor. Ancak ikili bu konuda ser verip sır vermemeyi tercih etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER