Outcast lansman partisi MIPCOM 2015'te yapıldı

Outcast lansman partisi MIPCOM 2015'te yapıldı
Patrick Fugit ve David Alpert'in Ranini'ye özel verdikleri poz
--ÖZEL HABER--

The Walking Dead
'in yaratıcısı Robert Kirkman'dan Outcast isminde yeni bir dizi geldiği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Bu ilgi uyandıran yapımın lansmanı MIPCOM 2015 kapmasında gerçekleşti. Diziyi Fox International'ın CEO'su Hernan Lopez basına ve davetlilere tanıttı.

Fox International'ın CEO'su Hernan Lopez

Outcast, hayatı boyunca bir şeytan tarafından ele geçirilmiş olan Kyle Barnes'ın hikayesini anlatıyor. Kyle, Rahip Anderson'ın da yardımıyla hayatına dair cevaplar aramaya başlıyor. Amacıysa normal bir yaşam sürebilmek. Ancak onun keşfettikleri hem kendisinin hem de Dünya'nın kaderini değiştirebilecek nitelikte oluyor. 


Patrick Fugit ve David Alpert'den Ranini'ye özel kareler

Bu yeni yapım Robert Kirkman ve Paul Azaceta'nın birlikte yazdığı aynı isimdeki çizgi romandan televizyona uyarlanıyor. Patrick Fugit karşımıza cevapların peşinde koşan Kyle Barnes rolüyle çıkıyor. Philip Glenister, tanrının kutsal savaşında kötü güçlerle mücadele etmesi gerektiğine inanan Rahip Anderson'ı canlandırıyor. Onlara Peder Anderson, Wrenn Schmidt, David Denman, Reg E. Cathey, Melinda McGraw, Grace Zabriske, Catherine Dent, Lee Tergesen ve Brent Spiner eşlik ediyor.


David Alpert, Cannes'daki Outcast lansmanında

Bu ilgi uyandırıcı projenin yapımcılığını Chris Black, Robert Kirkman, David Alpert, Sharon Tal Yguado ve Sue Naegle üstleniyor. İlk bölümü de The Guest ile tanıdığımız Adam Wingard yönetti. Dizinin müzikleri de Grammy, Altın Küre ve Oscar ödülü kazanmış olan Atticus Ross'un elinden çıktı.

OutcastOcak 2016'da Amerika'da Cinemax'ta, Türkiye'deyse FX'te ekrana gelecek. Fox International'ın CEO'su Hernan Lopez'in Outcast'i basına tanıttığı anları aşağıda video olarak bulabilirsiniz.

 
Yukarıdaki videoda Hernan Lopez, önce herkese geldiği için teşekkür ediyor. Ardından oyuncuları kısaca tanıttıktan sonra, Outcast'in konusunu özetliyor. Bu ilgi uyandıran yapımın aynı anda 126 ülkede birden izleyicilerle buluşacağını müjdeliyor. Bundan bahsederken geçtiğimiz yazın hit dizisi Wayward Pines'ı örnek veriyor. Outcast'in de benzer bir şekilde yayına birçok ülkede aynı anda başlayacağını dile getiriyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER