KDrama : 2015 Sonbahar sezonunun yeni dizileri

KDrama : 2015 Sonbahar sezonunun yeni dizileri
Yazın son günleriyle birlikte dönemlik diziler de ekranlara veda etti ve KDrama dünyası yepyeni bir sonbahar sezonuna başladı. Yaz dizileriyle izleyiciye elveda diyen birçok oyuncu yeni sezonunda geri dönüşünü yapıyor. Sizin için merakla beklenen bu dizileri derledik. Kimler hangi proje ile geri dönmeye hazırlanıyor bir göz atalım:


Glorious Temptation
Başrollerini Choi Kang-hee ve Joo Sang-wook'un paylaştığı dizinin türü dram olarak duyuruldu.Konusu ise üç karakter arasında geçecek. Shin Eun-soo(Choi Kang-hee) hayatı boyunca hırslı olmuş,tuttuğunu koparan bir kadındır. Arkadaşı  Kang Il-joo (Cha Ye-ryun) da onu hep kıskanmaktadır. Erkek karakterimiz Jin Hyeong-woo (Joo Sang-wook) da başına gelen olaylarla beraber bir intikamın peşine düşmüştür.

Choi Kang-hee, son olarak 2013'te 7th Grade Civil Servant dizisi ile KDrama'ya ara vermişti. Bu sezon yeni bir projeyle birlikte bir de ''Heart to Heart'' adlı kısa bir dramayla ekranlara geri dönecek. Cha Ye-ryun'nun son dizisi My Lovely Girl pek tutulmasa da bu projeyle iyi bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Joo Sang-wook 2015 yazında yayımlanan Masked Prosecutor adlı draması ile büyük bir beğeni toplamıştı.

Nam Joo Hyuk Jin Hyeong-woo'nun gençliğini canlandırırken, Shin Eun-soo karakterinin gençliğini Kim Sae Ron oynayacak. Diğer karakterimiz Cha Ye-ryun'nun genç haliniyse Kim Bo-Ra canlandıracak. Nam Joo Hyuk geçtiğimiz aylarda yaz draması olarak çıkan ve final yapan School 2015'te başrol olarak yer almıştı. Dizideki karakteriyle dikkatleri üzerinde topladı. Yayımlanacak olan dizinin bir diğer genç oyuncusu Kim Bo-Ra'nın da son dizisi School 2015'ti. Kim-Sae Ron ise 2014 yılında ''High School Love On'' dizisi ile KDrama dünyasında çıkışını yapmıştı. Daha 2000'li olmasına ve partneriyle aralarında 9 yaş bulunmasına rağmen iyi bir kimya yakalamışlardı. Oyunculuğu ile eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplamıştı.

5 Ekim'de yayına çıkacak olan dizinin 50 bölüm sürmesi planlanıyor. Diziden çıkan ilk kısa tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.


 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER