Scream Queens, 22 Eylül'de başlıyor

Scream Queens, 22 Eylül'de başlıyor
Glee ve American Horror Story'nin yaratıcılarından Brad Falchuk, Ian Brennan ve Ryan Murphy imzalı yeni dizi Scream Queens'in ekran macerası başlıyor.

Daha yayın hayatına başlamadan ilgi çekmeyi başaran dizi gizemli seri cinayetlerle sarsılan Wallace Üniversitesi'nde geçiyor. Önceleri sadece seçkin üyelerin dahil olabildiği daha sonra ise Dekan Munsch'un isteği üzerine herkese açık olan üniversite kulübü Kappa'da başlayan seri cinayetler gün geçtikçe daha da karanlık bir hal alıyor. Dekan Munsch ve Kappa'nın başkanı Chanel Oberlin'in çatışmaları yüzünden, her bölüm bir başkasının kurban edildiği Scream Queens'de kimin katil, kimin kurban olacağı asla tahmin edilemiyor.
 
Bu ilgi çeken yapımda Jamie Lee Curtis, Emma Roberts, Skyler Samuels, Lea Michele, Abigail Breslin, Nasim Pedrad, Oliver Hudson, Keke Palmer, Billie Lourd, Diego Boneta, Glen Powell, Lucien Laviscount ve Niecy Nash gibi ünlü isimler rol alıyor. Ariana Grande ve Nick Jonas'ın konuk oyuncu olarak katıldığı dizide ayrıca Arnold Schwarzenegger'in oğlu Patrick Schwarzenegger ve One Tree Hill ile tanıdığımız Chad Michael Murray'ın da yer alacağı geçtiğimiz günlerde belli oldu.

Kara mizah ve gerilim-korku türünün başarıyla işlendiği Scream Queens yayın hayatına Amerika'da 22 Eylül akşamı başlayacak. Dizi ülkemizde de Çarşamba 23.00’te FOXLIFE’ta ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER