Chad Michael Murray da Scream Queens'te!

Chad Michael Murray da Scream Queens'te!
Özellikle One Tree Hill'deki rolüyle izleyicilerin kalbinde yer kazanmayı başaran Chad Michael Murray'ın Scream Queens'te rol alacağı ortaya çıktı.

Yapımcılığını Ryan Murphy, Brad Falchuk, Ian Brennan'ın üstlendiği dizide korku ile komedi bir araya geliyor. Scream Queens dizisinde 1995 yılında trajik bir cinayet yaşanıyor. Bu olayın 20. yıl dönümünde üniversite kampüsünde gizemli seri cinayetler yaşanmaya başlıyor. Bu yapımda Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Skyler Samuels, Lea Michele, Keke Palmer, Oliver Hudson gibi isimler rol alıyor. Geçtiğimiz haftalarda bu yeni dizide Arnold Schwarzenegger'in oğlu Patrick Schwarzenegger de yer alacağı açıklanmıştı. Kadroya katılan son isim Chad Michael Murray oldu. 

İzleyicilerin aklında One Tree Hill dizisiyle yer eden, yakın zamanda Agent Carter'la izleyici karşısına çıkan Murray, bu sefer Brad Radwell karakterini canlandıracak. Bu karakter Glen Powell'in canlandırdığı Chad Radwell'in abisi olacak. Böylece Chad Michael Murray, Patrick Schwarzenegger ve Glen Powell üç erkek kardeşe hayat vermiş olacak.

Scream Queens'in ilk bölümü Amerika'da 22 Eylül'den itibaren ekrana gelecek. Ülkemizde de Amerika yayınından sadece 24 saat sonra FoxLife'ta izleyiciyle buluşacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER