CBS'nin yeni dizisi: Rush Hour

CBS'nin yeni dizisi: Rush Hour
Başrollerinde Jackie Chan ve Chris Tucker'ın yer aldığı Rush Hour film serisi televizyona uyarlanıyor. CBS'te gelecek sezonda ekrana gelecek olan bu yeni dizi daha şimdiden ilgi çekmeyi başardı.

Rush Hour'un 1998'de vizyona giren ilk filminde Los Angeles ve Hong Konglu iki polis bir araya geliyordu. Suçluları alt etmek için birlikte çalışan bu sıradışı ikilinin hikayesi dünya çapında 244,386,864 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etti. Böylece Rush Hour bir seriye dönüşmüş oldu. Üstelik serinin diğer iki filmi de gişeden başarılı rakamlarla dönüş yapmayı başardı.

CBS'de bu başarılı filmi televizyon dizisine çevirmeye karar verdi. Betsy Thomas'ın geliştirdiği Rush Hour'da Jon Foo, Justin Hires, Aimee Garcia ve Wendie Malick gibi isimler rol alacak. Jon Foo bu yeni dizide Dedektif Lee'ye, Justin Hires ise Dedektif Carter'a hayat verecek. Dizinin senaryosunu Betsy Thomas ve Bill Lawrence ikilisi kaleme alacak.Dedektif Lee, kardeşinin cinayetinin intikamını almak üzere Los Angeles'a gelecek. Dövüş tekniklerinde usta olan Lee, aynı zamanda çok çevik bir adam olacak. Kız kardeşinin cinayeti ve onun Çin suç organizasyonuyla bağlantısını keşfetmeye çalışırken yolu Dedektif Carter ile kesişecek. Esprili ve kendi kurallarına göre oynamayı seven Carter, bir partnerle çalışmak konusunda isteksiz olacak.

Yönetmenliğini Jon Turteltaub'ın üstleneceği Rush Hour'un sezon ortasında ekrana gelmesi bekleniyor. Üstelik daha hiçbir bölümü yayımlanmamış olan bu dizinin yayın hakları İngiliz kanalı E4 tarafından alındı bile.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER