Gençlik özlemimiz The O.C. müzikal oluyor!

Gençlik özlemimiz The O.C. müzikal oluyor!
2000’li yılların fenomen dizisi The O.C. hayranları için harika bir haberimiz var! Ryan, Marissa, Seth ve Summer, The O.C.’nin müzikal versiyonunda dans ve şarkılar eşliğinde tekrar buluşuyor.

Bilen bilir; bu unutulmaz dizi, sonradan bağımlısı olacağımız ve adı sanı duyulmamış indie rock grup ve müzisyenlerini dünyaya tanıtmıştı. Gerçekten de dizinin her sahnesine hayat veren bu etkileyici şarkılar olmadan The O.C. asla The O.C. olamazdı.

Bizim dışımızda başkaları da bu gerçeğin farkına varmış olacak ki, Jordan Ross tarafından uyarlanan ve yönetilen The O.C. müzikali, sadece tek seferlik bir etkinlik olarak 30 Ağustos 2015 tarihinde Los Angeles’da izleyici karşısına çıkacak.

Müzikalde şimdilik sadece Seth Cohen, Kirsten Cohen, Sandy Cohen, Luke Ward ve Josh Schwartz karakterlerine yer verileceğini biliyoruz. Evet doğru duydunuz; dizinin yaratıcısı Josh Schwartz da müzikalde bir karakter olacak.

İşte müzikalde karakterlere hayat verecek oyuncular;
Family Guy’dan tanıdığımız Christine Lakin, Kirsten Cohen karakterine can verecek.The Vampire Diaries ve The Flash dizileriden tanıdığımız Rick Cosnett, aile babası Sandy Cohen karakterini canlandıracak.Yakışıklı Luke Ward’ı Drew Seeley canlandıracak.BuzzFeed’in kıdemli editörü Jarett Wieselman ile Josh Schwartz karakteri olarak karşılaşacağız.

Yeni oyuncular hakkındaki haberler ve güncel bilgiler için müzikalin resmi Twitter hesabını takip edebilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER