The Ministry Of Ungentlemanly Warfare filminin fragmanı yayınladı!

The Ministry Of Ungentlemanly Warfare filminin fragmanı yayınladı!
Prime Video, usta yönetmen Guy Ritchie’nin son filmi olan The Minister of Uncentlemanly Warfare’in resmi fragmanını yayınladı. 

Tarihin ilk özel kuvvetler operasyonundan ilham alınılarak hazırlanan ve çekimlerinin bir kısmı Türkiye'de gerçekleştirilen aksiyon-komedi filmi, 25 Temmuz’dan itibaren içerisinde Türkiye’nin de bulunduğu seçili ülkelerde Prime Video’da gösterime girecek.

İngiliz Savaş Bakanlığı'nın yakın zamanda gizliliği kaldırılan dosyalarına dayanan ve gerçek olaylardan ilham alınarak hazırlanan The Minister of Uncentlemanly Warfare, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiltere Başbakanı Winston Churchill ve aralarında yazar Ian Fleming'in de bulunduğu küçük bir askeri yetkili grup tarafından kurulan ilk özel kuvvetler ekibinin hikayesini anlatan bir aksiyon-komedi filmi. Düzenbazlar ve başına buyruklar gibi birbirinden farklı karakterlerden oluşan çok gizli savaş birimi, alışılmadık ve son derece "centilmence olmayan" dövüş teknikleri kullanarak Nazilere karşı cesur bir göreve çıkıyor. Onların bu cüretkar yaklaşımları savaşın gidişatını değiştiriyor ve İngiliz Özel Hava Servisi ile modern kara operasyonunun temellerini atıyor.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Guy Ritchie'nin (Sherlock Holmes, The Gentlemen, Wrath of Man) ve yapımcılığını Jerry Bruckheimer'ın (Top Gun: Maverick, Pirates of the Caribbean, National Treasure) üstlendiği The Minister of Uncentlemanly Warfare filminin başrollerinde Henry Cavill (Man of Steel, Mission: Impossible – Fallout), Eiza González (Baby Driver), Alan Ritchson (Reacher), Alex Pettyfer (In Time), Hero Fiennes Tiffin (After series), Babs Olusamokun (Dune), Henrique Zaga (Beyond the Universe), Til Schweiger (Inglourious Basterds), Henry Golding (Crazy Rich Asians) ve Cary Elwes (The Princess Bride) yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER