Moana 2 filmi 29 Kasım’dan itibaren sinemalarda!

Moana 2 filmi 29 Kasım’dan itibaren sinemalarda!
Kışın en soğuk aylarında sinemaları tropikal yaz sıcağı saracak. Walt Disney Animation Studios imzalı ‘Moana’, devam filmiyle geliyor. Moana ve Maui’nin beyazperdeye geri döndüğü ve ilk tanıtımı ile görselleri yayınlanan ‘Moana 2’, 29 Kasım’dan itibaren sinemaseverlerle buluşacak. 
 
Kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamaya çalışan ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur Moana’nın hikayesi kaldığı yerden devam ediyor. Tropikal adaların büyülü ortamını beyazperdeye taşıyan ve animasyon severlere, Walt Disney Animation Studios’un büyülü dünyasının kapılarını aralayan ‘Moana’nın devam filmi ‘Moana 2’den ilk tanıtım ve görseller yayınlandı. 
 
Moana’nın yeni ufuklara yelken açacağı ve hem türlü tehlikelerle hem de tropikal ada ile denizaltının büyüleyici canlılarıyla karşı karşıya geldiği ‘Moana 2’de Moana ile Maui, hikayenin kaldığı yerden üç yıl sonra yeniden bir araya geliyor. David Derrick Jr., Jason Hand ve Dana Ledoux Miller’ın yönetmenliğini üstlendiği, müziklerine ise Grammy ödüllü Abigail Barlow ve Emily Bear ile Grammy adayı Opetaia Foa’i ve üç Grammy ödüllü Mark Mancina’nın bestelediği filmde Moana, Oceania’nın uzak denizlerine doğru yelken açıyor. 
 
Maceracı ruhları kendisiyle birlikte serüvenine ortak edecek olan Moana, ‘Moana 2’ ile 29 Kasım’da sinemalara geri dönüyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER