Bahar: Hoş geldin gönlü çiçek kadın...

Bahar: Hoş geldin gönlü çiçek kadın...
Hepimiz Bahar'ız smile
Bahar "Doktorum ben, ama!" Dediği an ağladım, bi' daha ağlamamak üzere...

Hoş geldin Bahar hoş geldin...

Show Tv ekranlarına salı akşamı bombası geldi. Yapımcılığı MF'ye, senaryosu Ayça Üzüm'e ait, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu dizi ilk bölümüyle ekranlara geldi. Nasıl umut yeşertti kalplerimizde nasıl çiçek açtırdı ruhumuzda.

Kadrosunda Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam gibi başarılı ve usta oyuncuların yanı sıra birçok genç oyuncuları da bulunduran Bahar bizlere erkenden baharı getirdi.

Diziyi izleyen herkesin buluştuğu ortak payda: Eeee bu gerçek hayat hikayesi. Evet, belki dizinin alt kısmında bu cümle yer almıyor lakin olay budur. Bahar çoğu evde var. Bahar çoğu iş yerinde var. Bahar çoğu mahallede var. Bahar her yerde... Çünkü bahar kadın, anne, arkadaş, eş... Her bir sahneyi izlediğimizde Bahar'ın yerinde ya kendimizi görüyoruz ya Bahar'ın yerine kendimizi koyuyoruz.

Kahrolsun bağzııı empati durumları...

Üzgünüm ama böyle işte Ne kadar fedakar olunursa karşılığı o kadar "YAPMASAYDIN!" Olur. Oysa Bahar kızımız kendi mesleki kariyerini bi' kenara bırakıp eşini, eşinin ailesini kucaklamış. Kariyerine ev hayatında devam ederek mis gibi ev hanımı olmuş. Ahh ama doğru, ne ki ev işleri!!! Sonunda ne bi' teşekkür ne bi' mükafat var.

Sadece koskocaman: NE YAPTIN Kİ!!! Sorunsalı mevcut.

Zaten çamaşırlar makineye hokus pokusla atılıyor, bulaşıklar da abra deyince makineye diziliyorlar. Keza çocukların dertleri, büyümeleri; kayınvalide bakımı da kendiliğinden halloluyor. Üstüne yemekler, ev işleri, yardımcıya açıklamalar kalıyor köşede. Eeee ne de olsa eli ayağı tutan, aynı evde yaşanılan kayınvalide aman mazallah yemek yapsa hasta olur...


 Rengin'le evlenseydin Timur.. Bahar'ı tanıyamazdık, sadece o yüzden thanks ^.^

Tüm bunların üstüne eşten ilgi göremeyen ve eşine ilgi göstermesi gereken kişi kim bilin bakalım??? Bingo: Bahar Yavuzoğlu..(Demet Evgar) Bu kadarına bünyesi "DUR!" Dedi Bahar'a. Aslında buna sevinirdik de sorun gerçekten ciddi olmasaydı. Sorunun çözümü zorlu olmasaydı. Hastasın ve iyi günde kötü günde diye söz verdiğin eşin annesinin ağzına bakıyor, küçücük çocuk gibi!!! Hastasın ve iyi günde kötü günde diye söz verdiğin eşin şekilden şekle giriyor sana organ bağışı yapmamak için. İzlediğimde ayrı kızdım, yazarken ayrı kızıyorum. Timur (Mehmet Yılmaz Ak) gibilere her yapılan müstehak... Bunlar iyi günlerin Timurrrrr...


Evren: Gözleriniz...
Bahar: Ben evliyim...
Çok tatlı sahneydi çoook

Güzel kalbinin, güzel yüzünün; iyi kalbinin, pırlanta sözlerinin değerini bilenlerle ol artık Bahar. Mesleğine ister dön ister sonra dön. Evren Hocaya (Buğra Gülsoy) ister duygusal bağ ister arkadaşlık bağıyla yaklaş hiç fark etmez.

Yeter ki sen artık mutlu ol, çok mutlu ol.
Yeter ki sen artık kendi içinden geçenleri yap.
Yeter ki sen artık kendin için bir şeyler yap.
Yeter ki sen artık "Hayır!" Demek istediğinde HAYIR!!! De.

Yürü be Bahar Kızım... Yürü be... O yolda yalnız değilsin, o yolda herkesle berabersin...
Yolu açık, reytingi yüksek olsun...

Hoş geldin be güçlü kadın... Hoş geldin gönlü çiçek kadın...

Sevgiler...

* Bence daha çok konuşuruz Bahar ve etrafındakiler hakkında...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER