Dune: Çöle Gezegeni Bölüm İki'nin 3. tanıtım videosu da geldi!

Dune: Çöle Gezegeni Bölüm İki'nin 3. tanıtım videosu da geldi!
Warner Bros. Pictures
Dune'un merakla beklenen devam filminin üçüncü tanıtımı da geldi.

Ödüllü film yapımcısı Denis Villeneuve, daha geniş, yıldızlarla dolu uluslararası oyuncu kadrosuyla Frank Herbert'ın ünlü romanı Dune'un bir sonraki bölümü olan "Dune: Bölüm İki"yle efsaneye devam ediyor. Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures imzalı film, 2021'de altı Oscar Ödülü kazanan "Dune"un merakla beklenen devamını anlatıyor.

"Dune: Bölüm İki", ailesini yok eden komploculara karşı başlattığı intikam savaşında Chani ve Fremen'lerle birleşen Paul Atreides'in efsanevi yolculuğunu anlatacak. Paul, hayatının aşkıyla, bilinen evrenin kaderi arasında bir seçim yapma durumunda kalırken, yalnızca kendisinin öngörebileceği korkunç bir geleceği engellemeye çalışır.

Villeneuve, filmi, Herbert'ın romanından uyarlama ve Jon Spaihts'le birlikte yazdığı bir senaryodan yönetti. Filmin yapımcılığını Mary Parent, Cale Boyter, Patrick McCormick, Villeneuve ve Tanya Lapointe üstleniyor. Filmin başyapımcıları Josh Grode, Herbert W. Gains, Jon Spaihts, Thomas Tull, Brian Herbert, Byron Merritt, Kim Herbert. Ayrıca Kevin J. Anderson da kreatif danışman olarak görev yapıyor.

Devam filminin zengin kadrosunda Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Florence Pugh, Florence Pugh, Austin Butler, Léa Seydoux, Javier Bardem, Stellan Skarsgård, Josh Brolin, Dave Bautista, Christopher Walken ve Charlotte Rampling gibi isimler bulunuyor.

Dune: Çöle Gezegeni Bölüm İki 15 Mart'ta sinemalarda.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER