Amy Adams, The Holdout dizisinin başrolünü üstlendi

Amy Adams, The Holdout dizisinin başrolünü üstlendi
Amy Adams'ın yeni dizi projesi belli oldu.

HBO yapımı Sharp Objects dizisiyle 2019'da iki dalda Emmy adayı olan Adams, The Holdout adlı yeni dizinin başrolünü üstlendi. The Imitation Game'in Oscar ödüllü senaristi Graham Moore, diziyi aynı isimli kendi romanından uyarlıyor. Yayıncısı henüz belli değil ama görüşmeler sürüyor. Adams'ın şirketi Bond Group Entertainment, Creative Engine Entertainment ve Fifth Season dizinin yapımını üstlendi.

Hukuk dramasını ve bir cinayet soruşturmasını çift zamanlı bir hikayede buluşturan The Holdout Los Angeles'ta yaşayan bir kadının kendisini avukat, jüri, şüpheli ve araştırmacı olarak bulmasıyla ilerliyor.

Maya Seale oldukça tartışmalı bir davada rüzgarı tersine çevirdikten 10 sene sonra, aynı jüridekilerden birisi otel odasında ölü bulunur ve bütün kanıtlar kendisini gösterir. Kapanmaktan uzak olan olayda masumiyetini kanıtlamak zorundadır. Dizide günümüzdeki soruşturma devam ederken geçmişteki davanın jüri tartışmalarında neler olduğu her jürinin ağzından aktarılacak. Olayın içindeki herkesin sakladığı sırların ifşa olması ise şiddetli sonuçları beraberinde getirecek.

Altı Oscar adaylığı olan Amy Adams, bunların sonuncusunu 2019'da Vice filmiyle aldı. Gelecek projeleri arasında Searchlight imzalı Nightbitch filmi de bulunuyor. Bond Group Entertainment'ın gelecek projeleri arasında ise Netflix dizisi Kings of America, Willa of the Wood, Finding the Mother Tree ve Outlawed de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER