Netflix'in Geeked Week etkinliğinden birçok haber ve tanıtım videosu geldi!

Netflix'in Geeked Week etkinliğinden birçok haber ve tanıtım videosu geldi!
Netflix'in bu yıl 6-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen hayran etkinliği Geeked Week sona erdi. Hafta boyunca birçok yapımdan özel haberler ve yeni fragmanlar geldi.

* Netflix için uyarlanan Avatar: The Last Airbender dizisi 22 Şubat'ta başlıyor. Dizinin tanıtımı ve posteri yayınlandı.

* Game of Thrones'un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss'in yeni dizisi 3 Cisim Problemi (3 Body Problem) 21 Mart'ta Netflix'te.

* Netflix'in The Sandman evreninde geçen yeni dizisi Dead Boy Detectives'in ilk tanıtımı da  yayınlandı. Neil Gaiman imzalı dizi Nisan 2024'te başlayacak.* Arcane'in merakla beklenen 2. sezonu Kasım 2024'te Netflix'te olacak.
* Squid Game dizisine dayanan yarışma programı Squid Game: The Challenge'ın kamera arkası görüntüleri yayınlandı. 22 Kasım'da yayında.


* Final sezonuyla ekrana gelecek olan The Umbrella Academy'den kadronun da yer aldığı bir videoyla birlikte poster (4. sayfa) geldi.


* Kore dizisi Sweet Home'un 1 Aralık'ta başlayacak 2. sezonunun tanıtımı da yayınlandı.* Kadrosunda Michelle Yeoh'un da olduğu yeni dizi The Brother's Sun, 4 Ocak'ta Netflix'te.

 

* Cobra Kai yaratıcılarının yeni komedi dizisi Obliterated'ten yeni bir klip geldi. Dizi, 30 Kasım'da yayında.


* Netflix'in Kore yapımı yeni draması Gyeongseong Creature'ın ilk kısmı 22 Aralık'ta, ikinci kısmı 5 Ocak'ta ekranda olacak.* İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan One Piece'in sezonundan bir çekim hataları videosu geldi.


Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER