Netflix'in yeni dizisi The Brothers Sun'ın kadrosu belli oldu

Netflix'in yeni dizisi The Brothers Sun'ın kadrosu belli oldu
Netflix'in yeni dizisi The Brothers Sun'ın kadrosu belli oldu

Şubat ayında 8 bölümlük sezon için onay alan dramanın başrolünde Michelle Yeoh yer alacak. Ona Justin Chien, Sam Song Li, Highdee Kuan ve Joon Lee'nin yanı sıra Alice Jewkin, Jon Xue Zhang, Jenny Yang, Madison Hu ve Rodney To eşlik edecek. 

Byron Wu ve Brad Falchuk (American Horror Story, 9-1-1, Glee) imzalı dizinin senaryosunu Wu kaleme alıyor. Oyuncu kadrosuyla birlikte senaryo ekibinin tamamı da Asyalı isimlerden oluşuyor. Kevin Tancharoen ise bölümleri yönetecek.

Los Angeles ve Tayvan’da geçen The Brothers Sun, acımasız bir katil olarak hayatını sürdüren Taipei gangsteri Charles Sun’ı konu alıyor. Charles, babası gizemli bir suikastçı tarafından vurulunca annesi ve her şeyden habersiz küçük kardeşi Bruce’u korumak için Los Angeles’a gitmek zorunda kalır.

Yeoh, Los Angeles’ta kendisi ve oğlu için Tayvan’daki geçmişinden uzakta yeni bir hayat kuran Eileen Sun’ı, yani Mama Sun’ı canlandıracak. Justin Chien, bahsi geçen Charles'a hayat verecek. Sam Long Li ise ailenin küçük oğlu Bruce'u oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER