Kıvanç Tatlıtuğ'lu Boğa Boğa filmi 21 Nisan'da Netflix Türkiye'de!

Kıvanç Tatlıtuğ'lu Boğa Boğa filmi 21 Nisan'da Netflix Türkiye'de!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in başrollerini paylaştığı Boğa Boğa filmi 21 Nisan'da Netflix Türkiye'de izleyiciyle buluşuyor.

Hakan Günday ve Onur Saylak imzalı filmde İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği filmin kadrosunda Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gaza), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi) ve Nadi Güler (Ayhan) de rol alıyor. Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek olan Boğa Boğa, aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER