Evlilik Hakkında Her Şey'den geriye kalanlar: 33 bölüm 33 sahne

Evlilik Hakkında Her Şey'den geriye kalanlar: 33 bölüm 33 sahne
Sezon sonunun geldi ve ekranlar her zamanki yaprak dökümüne teslim oldu. Bazı diziler gelecek sezonda devam etmek üzere ekran yolculuklarına virgül koyarken bazıları ise tamamen sona erdi, eriyor. İşte ikinci gruptaki dizilerden Evlilik Hakkında Her Şey'le de salı akşamı vedalaştık. Güçlü karakterleriyle, muhteşem oyuncularıyla, ajitasyondan uzak durarak komedi-dram dengesini iyi kuran senaryosuyla, ekranlara kattığı taze ve modern havayla, "keşke biz de onlardan olsaydık" dedirten muhteşem Cevher ailesi kadınlarıyla, ekranda sıkça görmeye alıştığımız toksik erkeklerden olmayı reddeden Cevher damatlarıyla ve çok daha fazlasıyla son zamanların unutulmaz işleri arasındaki yerini aldı bile.

Pek çok projenin 5-10 bölümde yayından kaldırıldığı bir sistemde 33 hafta boyunca hikayesini anlatabilen bir dizi izleme şansı bulmak sevindirici olsa da bir daha bu dünyayı izleyemeyecek olmanın ince sızısı hala kalplerde. Fakat her şeye rağmen, kamera önünde bu hikayeyi ete kemiğe büründüren Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Barış Kılıç, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Erdal Küçükkömürcü, Alara Turan, Deniz Gündoğdu, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Ela Naz Koçak, Burcu Söyler, Ufuk Özdemir, Gülay Sütçü, Büşra Yılmaz, Mila Kasarcı ve Cevdet Arıcılar'a, Selen Uçer, Bülent Alkış, Sinem Uslu, Engin Hepileri, Gökşen Ateş, Naz Elmas, Sait Genay ve diziye renk katan tüm konuk oyunculara, bu dünyayı bizlerle buluşturan Asena Bülbüloğlu, Yusuf Pirhasan, Volkan Keskin, Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu, Halil Ersan ile Ayşe Canan Ertuğ'a ve kamera arkasında ter akıtan tüm ekibe (elbette orijinal dizi 'The Split'in ekibine de) teşekkür etmek boynumuzun borcu.

Evet, bu dünyayı bir daha izleyemeyeceğiz ama en azından elimizde nice güzel an birikti. Serin bir eylül akşamı "merhaba" dediğimiz, sıcak bir mayıs akşamı sonsuzluğa uğurladığımız Evlilik Hakkında Her Şey'in 33 bölümünden 33 sahneyi hatırlayıp ufak bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? 

O zaman kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER