Kısa Kısa: The Morning Show, Servant & Truth Be Told

2) Servant

28 Kasım'da başlayan dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek, şimdiden ikinci sezon onayını aldı. Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan'ın hazırladığı dizinin başrollerinde Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Rupert Grint ve Nell Tiger Free yer alıyor. 

Philadelphia'ya yaşayan Dorothy ve Sean Turner çiftinin Leanne isminde genç bir dadıyı bebekleri için işe alması beklenmedik olaylara sevep oluyor. 


Lauren Abrose'u ve Rupert Grint'i severim, diziye de bu sebeple başladım. Hatta bu bakımdan istediğimi veriyor diyebilirim. M. Night Shyamalan'a karşı güven dolu olduğumu iddia edemeyeceğim, geçmiş izin vermiyor çünkü. Şimdilik ikinci sezon onayı da geldiğine göre aklında bir şeyler vardır herhalde gözüyle bakıyorum.

Servant, iddialı bir şekilde başladı ama sanki başladığı yerde kaldı. Galiba üç bölümdür bir şey olmuyor ve yavaş bir şekilde ilerliyor. Arman Güvenç geçenlerde bu diziyi konuşurken "Oturmuş bir paragraf genel hikaye yazmışlar. Her bölüm o hikayenin bir cümlesini ilerletiyorlar. Ama bir şekilde bir sonraki haftaya sürüklüyor beni." diye bir yorumda bulunmuştu. Durum aynen böyle bana da kalırsa.

Neyse ki bölümler 30 dakika civarı. Böylece aradan kolayca çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER