Two and Half Men, Charlie Sheen'den İntikam Aldı!

Two and Half Men, Charlie Sheen'den İntikam Aldı!
Charlie Sheen, Two and a Half Men'in finalinde oynama teklifini reddetti! 2003 - 2011 yılları arasında dizinin başrolü olan Charlie Sheen'in sözleşmesi, dizinin yaratıcısı Chuck Lorre ile 2011 yılında yaşadıkları sorun nedeniyle iptal edilmişti. Buna rağmen Charlie'ye dizinin finalinde bir bölüm teklif edildi ancak teklifi beğenmeyen yıldız, rolü reddetti.

Dizinin yazarı Chuck resmi sitesinde şöyle bir açıklama yaptı: "Bir çoğunuzun bu gece Charlie Sheen'i göremediği için hayal kırıklığına uğramış olabileceğini biliyorum. Ama bilin diye söylüyorum, ona bir rol teklif ettik. Bizim fikrimiz şöyleydi; son sahnede ön kapıya gelecekti, zili çalacak ve kameraya direkt olarak bakıp hararetli bir şekilde uyuşturucu kullanımının tehlikeleri hakkında konuşacaktı. Hatta bu tehlikelerin sadece sıradan insanları etkilediğini söyleyecekti. Sonra da hiç sıradan biri olmadığını, Mars'tan gelen bir Ninja savaşçısı olduğunu söyleyecekti. Ve yenilmez olduğunu. Sonra onu bir piyano altında ezecektik. Bunun komik olacağını düşünmüştük. Charlie öyle düşünmedi. Bunun yerine bizden Jon Cryer (Alan Harper) ile baş rolünü paylaşacağı The Harpers adlı bir sitcomla PrimeTime* televizyona dönmesine ortam hazırlaması için kalp ısıtan bir sahne yazmamızı istedi. Biz de bunun komik olduğunu düşündük."

Charlie dizinin finalinde yer almasa da, finalde karakteri Charlie Harper'ın hayatta olması hakkında çok konuşuldu. Son sahnede ise, Charlie'nin kıyafetlerini giyen bir oyuncu seyirciye arkası dönük bir şekilde kapı zilini çalıyor ve tam o anda bir piyano altında eziliyor! Ardından kamera dizinin yaratıcısı Chuck'a çevriliyor ve 'Kazanmak-' diye sözlerine başladığı anda o da piyano altında kalıyor.


*PrimeTime: Televizyonun en çok izlendiği saate denir. (20:00 - 23:00)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER