Game of Thrones 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Game of Thrones 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı!
Bu yazıyı hazırladığım sırada Game of Thrones'un yeni yani 5. sezonunun başlamasına tam olarak 8 Hafta 4 Gün 3 Saat 3 Dakika 16 Saniye vardı. Ancak güzel olan şu ki siz bu satırları okurken bile bu süre azalıyor..

Milyonları kendine hayran bırakan efsane serinin yeni fragmanını hep birlikte izleyelim. Yeni sezon 12 Nisan'da başlıyor!


Beşinci sezonla birlikte taşlar artık iyice yerli yerine oturmuş ve saflar sıklaşmış olacak Westeros'da! Kuzey'de yükselen Jon Snow ve Stannis Baratheon. Kralın şehrinde, evlat acısının üstüne babasının kaybıyla iyice deliye dönen Cercei Lannister. Yüzsüz Adamlara katılmak için Braavos'a yelken açan Arya Stark. Kartal Yuvasını yöneten Petry Baelish ve intikam hırsıyla yanan Sansa Stark ve tabii ki  Essos'a kaçan küçük dev adam Tyrion Lannister ile Lord Varys.. Ancak "Who said anything about him?" Asıl tehlikenin farkında mısınız? 

Anlaşılan "Daenerys Targaryen Fırtınadoğan, bu isimle anılan ilk Meereen kraliçesi, Andalların ve İlk insanların kraliçesi, Demir Tahtın gerçek varisi, Diyarın koruyucusu, Büyük Çim denizinin Khalesisi, Zincirkıran ve Ejderhaların anası." Kendine yeni bir müttefik daha bulacak bu sezonda! Hatta bu sezon nelerle karşılaşacağımız hakkında küçük bir ipucu daha vereyim "Kum Yılanları" size kimi ve neyi anımsatıyor, hatırlayabildiniz mi?

Valandil..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER