Neil Patrick Harris, Akademi'nin ilk tercihi değildi!

Neil Patrick Harris, Akademi'nin ilk tercihi değildi!
Harris, Akademi'nin dördüncü tercihi oldu..
Neil Patrcik Harris'in Akademi'nin sunucu seçeneklerinden ilki olmadığı söyleniyor hatta ikincisi ya da üçüncüsü de değildi. Neil, teklif giden dördüncü kişiydi.

İlk teklif giden kişi tahmin edilebileceği üzere geçen yılın sunucusu Ellen DeGeneres'tı fakat yapımcılar Ellen'a çok ısrar etse de, Oscar'ı üçüncü kez sunma fikrine tamamen karşı olduğunu belirtmiş. Bu yanıtının arkasında geçen yıl aldığı eleştiriler olduğunu düşünmek çok yanlış olmaz. Geçen yıl her ne kadar 'Twitter Selfie'si RT rekorunu kırmış ve Oscar izleme oranı (%8) artmış olsa da yaptığı şakaların bazılarının kaba, bazılarının yersiz ve bazılarının da tahmin edilebilir olması izleyiciler tarafından eleştirilmişti.

Hollywood Reporter'ın söylediğine göre, DeGeneres'ın 'hayır' yanıtı yapımcıları Chris Rock'a ve ardından Julia Louis-Dreyfus'a yöneltmiş, ikisinin de yanıtı olumsuz olunca daha önce iki kez Emmy Ödül Töreni'ni, dört kez de Tony Ödül Töreni'ni sunan Harris'e teklif gönderilmiş ve uzun zamandır Oscar'ı sunma hayali kuran hatta bunu 'yapılacaklar listesine' ekleyen Harris, teklifi elbette kabul etmiş!

Neil Patrick Harris'in Oscar hakkında konuştuğu röportajı RaniniTv farkıyla Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz, iyi seyirler!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER