CBS açıkladı: NZT’leri çakıyoruz gençler!

CBS açıkladı: NZT’leri çakıyoruz gençler!
Limitless'dan adı gibi bir dizi çıkar mı acaba?

Yüzümde, "hı hı :) A-ha!" efektli bir joker gülüşü belirdi tabii haberi duyunca: Limitless / Sınırsız filmini izlemiş miydiniz? Filmin şimdi de dizisi çekiliyor.

Son zamanların en zihin açıcı (?) filmlerinden biriydi. Başrolündeki Bradley Cooper aldığı haplarla IQ’sunda sınırlarını zorluyordu; öyle ki zaten film bir nihayete varmıyordu. (Aaa lütfen, hapın adını da belirtmeden geçmeyelim: NZT. Herkes itiraf etsin, film bittikten sonra yorumları için filmin adı değil, NZT google’lanıyordu ve karşınıza gerçekten NZT diye insanı daha zeki yapan bir hap varmış gibi reklamları çıkıyordu.)

E, son zamanların dizi krallarından CBS kanalı da eskileri atmayıp değerlendirenlerden. Velhasıl pilot bölümler çekildi. Peki Bradley Cooper işin neresinde? Haberlere bakılırsa, şimdilik kamera arkasında. Projenin yapımcılığı Alex Kurtzman ve Roberto Orci’ye ait. (İkili Transformers’ın senaryosunu yazmıştı ve Hawaii Five-O ve Scorpion’un da prodüktörlüğünü yapmıştı.) 

Bradley Cooper’ın canlandırdığı karakter devam etmeyebilir, hap başka bünyelerde yeni maceralarını gösterebilir; bunu bize filmin de yönetmeni olan Neil Berger söyleyecek.

 CBS bunun dışında iki ayrı pilot diziyi daha duyurdu, ikisi de komedi: Angel From Hell adlı proje “Scrubs ve Samantha Who”nun yaratıcısı Tad Quill’den. Konusu birbirine yardım eden iki yakın arkadaş üzerine kurulmuş.

Diğer projenin adı ise henüz belli değil ama senaryo Modern Family, Cheers ve Fraiser’a da imzasını atan Dan O’Shannon. Konusu ise bir aile ve bir grup arkadaşın hayatlarının üç ayrı zamanından kesitleri anlatıyor. 

İki komedi de CBS TV Stüdyolarında çekilecek ama şimdi tabii dikkatler Bradley Cooper’ın Limitless’ında. Su bardaklarınızı hazırlayın, her hafta bir NZT, pek yakında…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER