Kanlı canlı: Jessica Jones, X-Men, Captain America

Kanlı canlı: Jessica Jones, X-Men, Captain America
Çok fazla çizgi romandan uyarlanan gişe rekortmeni film olduğunu düşünüyorsunuz olabilirisiniz. Ama bir de dizi dünyasına bakın. Diziler bu aralar taytlı pelerinli tiplerden geçilmiyor ve yakında da duracağa benzemiyor.

Marvel bu baharda Netflix üzerinden yeni diziler çekmeye hazırlanıyor. Jessica Jones ilk açıklananlardan biri. Dizide oynayacağı belirlenen Krysten Ritter’dan sonra bir isim daha duyuruldu: David Tennant, dizinin kötü adamı olacak. Kendisini daha önce, periyodik olarak özellikle yüzü değişen Doctor Who’lardan biri olarak izlemiştik bundan iki doktor önce…  Çizgi romandan uyarlanan Jessica Jones'da Tennant’a “Killgrave”i oynamak düşecek. Dizinin bu yıldan sonra gösterilmeye başlanması planlanıyor.

Fox da kahramanlıktan geri kalmıyor. X-Men Live Action - uyarlaması için çalışmalara başlandı. İlk sahneleri Patrick McKay’in yanı sıra Star Trek 3’ü de elinden geçiren JD Payne yazdı. Daha önce de 24’ü yapmış Evan Katz ve Manny Coto’nun prodüksiyonuyla birlikte.

X-Men 


X-Men
Film dünyasına dönecek olursak, Daniel Bruhl’ün Captain America: Civil War’daki rolü belli oldu. Resmi açıklama yok, söylentilere bakılırsa büyük ihtimalle Baron Zemo’yu canlandırıyor- Ki bu karakterin daha önce Captain America: The Winter Soldier’da yer alacağı söylenmiş ancak olmamıştı. Söz konusu karakter çizgi romanda Masters of Evil adlı süper grubun arkasında olan, bir Nazi bilimadamı olarak anlatılıyordu. Tabii ki kaptanın baş düşmanlarından biriydi.

Geçen yaz ilki çıktığından beri 2017’de de ikincisinin çıkacağı konuşuluyor: Guardians of The Galaxy 2. Yazarı James Gunn, “Ronan geri dönecek mi? sorusuna “Kim bilir, ama ikinci filmde dönmeyeceği kesin.” diye yanıt verdi. Yani yeni filmde Ronan’ı canlandıran Lee Pace olmayacak, ama yazarın cevabında bir mesaj daha var: Filmin üçüncüsü de olabilir.


Kevin Jagernauth, The PlaylistBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER