Better Call Saul'dan heyecanlı bir mektup var

Better Call Saul'dan heyecanlı bir mektup var
Ne kadar düzenbazlık, o kadar spin! Bu avukata yapımcıları birden çok spin-off çekebilir.
Yok edilmesi gereken polis raporları, belgeler, sonsuza kadar ortadan kaldırılan kimlikler… Düzenbaz avukat Saul Goodman, 8 Şubat’ı bekliyor. Goodman’ın maceraları için Amerika yayını gün sayıyor.

Breaking Bad’in yaratıcıları bu kez, dizinin spin-off versiyonu Better Call Saul için çok heyecanlı. Ünlü yapımcılarından dizi öncesi bir mesaj geldi. Vince Gilligan ve Peter Gould internette paylaştıkları mesajda hayranlara şöyle seslendi:

Breaking Bad izleyicileri için, bu dizide çok fazla tanıdık hikayeler, karakterler olacak… Parlak Albuquerque gökyüzü, altında kara bir mizah ve hepsinden ötesi kast ile ekipteki herkesin detaylara olan düşkünlüğü ve tutkusu. Yine de söylüyoruz; Better Call Saul yepyeni bir şov, ilkine has ritmi devam etse de özünde farklı bir hikaye, kendi duruşunda ve kendi tonunda. Bu diziyi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Bizim için de “çılgın bir sürüş” olacak. Jimmy McGill karakteri bizi hiç ummadığımız yerlere götürecek. Jimmy henüz Saul Goodman değil: şu an kimse o; dağınık, mücadele halinde ve hala kendini aramakla meşgul. Bir gün Albuquerque’nun bir numaralı kriminal avukatına dönüşecek ama şu anda hukuk sisteminin öyle ya da böyle yasalar karşısında boynu kıldan ince, kariyerinin ilk basamaklarını tırmanan mazlum avukatı. 

Onu canlandıran Bob Odenkirk’ün o durdurulamaz, derin insani performansının her anını çok seviyoruz. Jimmy kendine bir isim yapmaya çalışırken gördüğü etik gelgitlerle özgün bir şekilde yarışacak. 

Umarız, keyfini çıkarırsınız. "

Vince & Peter

AMC’de başlayacak Better Call Saul, 8 ve 9 Şubat’ta iki gece ilk bölümüyle ekranlarda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER