Doctor Who hayranları buluşuyor!

Doctor Who hayranları buluşuyor!
CNBC-e ve Doctor-Who Türkiye Grubu’nun 31 Ocak Cumartesi günü Maslak’ta düzenleyeceği “Doctor Who Hayran Buluşması”nda, Whovianları büyük sürprizler bekliyor.

1963 yılında Britanya’da başlayan ve kült yapımlar arasında yer alan Doctor Who dizisinin, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yüzbinlerce hayranı bulunuyor.  Türkiye’de CNBC-e’de yayınlanan dizinin merakla beklenen 8. sezonu, 15 Şubat Pazar 20’de ekrana gelecek. Ancak Türkiye’deki Doctor Who hayranlarını daha birçok sürpriz bekliyor.
 
 

Whovianlar Maslak’ta toplanıyor!
CNBC-e ve Doctor-Who Türkiye Grubu tarafından ilk kez düzenlenen “Doctor Who Hayran Buluşması” Whovianları İstanbul’da bir araya getiriyor. 31 Ocak Cumartesi günü saat 13.30 ila 18.00 saatleri arasında Maslak’taki CNBC-e binasında gerçekleşecek etkinlikte katılımcılar için birçok sürpriz hazırlandı.
 
Doctor Who macerasının başlangıcını anlatan bir filmle başlayacak buluşma; hediye çekilişleri, Doctor Who Gen TR tarafından gerçekleştirilecek bir sohbet köşesi, gerçek boyutta Doctor Who kartonlarıyla fotoğraf çekimleri ve daha pek çok aktiviteyle devam edecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER