İnanılmaz Aile 2 filminin konusu belli oldu! Film 2018 yazında vizyonda

İnanılmaz Aile 2 filminin konusu belli oldu! Film 2018 yazında vizyonda
2004 yılının en iyi animasyonu seçilen Oscar ödüllü İnanılmaz Aile (The Incredibles) filmini beyazperdede izlemiş olanlar salondan çıkan herkesin kafasında aynı soru olduğunu hatırlayacaktır: Peki ikinci filmde neler olacak?

İnanılmaz Aile’nin bir seri olacağından hiç kimsenin şüphesi yoktu. Hatta ilk film böyleyse devam filmleri nasıl olur, ne gibi süper-kötülerle karşılaşırız kim bilir diye içinden geçirenlerin sayısı azımsanmayacak kadar da çoktu, ümit vaat ediyordu. Gel gör ki çıktı çıkacak diye beklememize karşın Pixar’dan hep kötü haberler geldi kulağımıza, bizler filmin vizyon tarihini beklerken onlar daha ortada bir senaryo olmamasından yakınıyordu. 2007’de vizyona giren Ratatouille animasyonuyla bu başarısının bir tesadüf olmadığını gösteren yönetmen Brad Bird, sonunda film hakkında ipuçları verdi. Buna göre İnanılmaz Aile 2 filmi Helen Parr’a, nam-ı diğer Elastik Kız’a odaklanacak ve film, ilk filmin bittiği yerden devam edecek.

İlkinin bıraktığı yerden devam edecek olduğu için Helen Parr karakterine dair büyük bir dönüşüm izleyeceğimizi söylemek zor. İşi daha ilginç kılan da bu zaten, süper-kahraman bir annenin mercek altına alındığı bir hikaye izleyeceğiz. Vizyon tarihi şimdilik 15 Haziran 2018 olarak gözüküyor olsa da fazla ümitlenmek istemiyor insan. Neme lazım, her an bir aksilik çıkabilir gibi geliyor 13 yıllık bekleyişin ardından…


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER