Lily James, Mamma Mia! 2'nin kadrosuna dahil oldu

Lily James, Mamma Mia! 2'nin kadrosuna dahil oldu
Mayıs ayında 2008 yapımı müzikal film Mamma Mia!'ya devam filmi geleceğinin haberini vermiştik.

20 Temmuz 2018'de vizyona girmesi için hazırlıkların devam ettiği Mamma Mia: Here We Go Again!'e son olarak Lily James katıldı. Oyuncu filmde Meryl Streep'in karakteri Donna Sheridan'ın gençliğini canlandıracak.

Son olarak Baby Driver filmiyle izleyici karşısına çıkan James'in kariyerinde Cinderella, Downton Abbey ve War & Peace gibi yapımlar da yer alıyor.

Universal'ın yapımcılığını üstlendiği devam filminin yönetmenliği ve senaryosu Ol Parker'a emanet. Colin Firth, Pierce Brosnan, ilk filmle Altın Küre adaylığı kazanan Meryl Streep, Amanda Seyfried ve Christine Baranski ise devam filminde de yer alacak oyunculardan

2008'de vizyona giren film, bir kızın gerçek babasını bulma hikayesini anlatıyordu ve kadrosunda Stellan Skarsgård, Dominic Cooper ve Julie Walters gibi isimler de vardı. Filmdeki bütün şarkılarsa 70'lerin ünlü grubu ABBA'ya ait. Yeni filmde de daha öncekinde kullanılmayan ABBA şarkılarının kullanılması planlanıyor. Filmin müziklerini hazırlayan kadrodan isimler de bu amaçla yeni filmde geri dönecekler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER