Potaya girmek ya da girmemek, işte bütün mesele bu...

Potaya girmek ya da girmemek, işte bütün mesele bu...
Survivor’da bu haftanın eleneni, Adem, İlhan ve Ogeday’la çıktığı potada Volkan oldu. Ünlüler takımı eleme adayı olarak daha önce defalarca yaptığı gibi Sabriye’yi yazmadığında bu sonuç bir miktar tahmin edilebilir olmuştu aslında. Belki Sabriye aday olsaydı da Volkan elenecekti bunu bilemiyoruz elbette, gözlem bizimkisi.

Ünlüler’in ikinci dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından önce Adem gidip Fantastik Dörtlü’yle konuştu, Sabriye’nin bu stresi yaşamasını istemediğini söyleyip onun yerine kendisini yazmalarını rica etti. Bu noktada İlhan ve Serhat da zaten Sabriye’yi yazmayı düşünmediklerini, kendilerini aday olarak potaya sokma niyetinde olduklarını belirttiler ve sonuç olarak İlhan ve Adem girdi ünlülerden eleme listesine. Adem’i de İlhan’ı da tavırlarında samimi buldum. Adem’i arkadaşını koruyan bir adam olarak severken, İlhan’ı da gerektiğinde elini taşın altına koyabilen bir takım lideri olarak değerlendirdim. Benim izleyici koltuğunda yaptığım bu yorumları Survivor Panorama’da her gün yaptığı gibi Furkan da yaptı ama o İlhan Mansız’ın bu hareketini final için yapılan bir reklam, bir PR olarak değerlendirdi. Her adayın amacının Kıbrıs’a gitmek olduğunu düşünürsek bunda da bir yanlışlık yok aslında. Olaylar bundan sonra gelişti, buyurun izleyelim.


Acun llıcalı canlı yayına bağlanıp Furkan’ı niyet okumakla itham ederken, İlhan Mansız hakkındaki konuşmalarını İlhan Mansız stüdyodayken yapmasını tavsiye etti ki Survivor Panorama’nın formatına komple aykırı bir öneriydi bu zira program her gün saatlerce yarışmacıların neyi neden yaptığını konuşmak üzerine kurulu. Acun Ilıcalı kendisini bazı yarışmacılara daha yakın hissedebilir, bunda anlaşılmayacak bir şey yok ama aylardır onca yarışmacı ile ilgili onca şey konuşulmuşken programın sonu gelip çattığında İlhan Mansız’ı bu kadar cansiperane savunması biraz yersiz geldi açıkçası. Şimdi bunun üzerine İlhan Mansız şampiyon olsa -ki oldukça ihtimal dahilinde bir şampiyonluk bu normal şartlarda- bu konuşma gelmez mi aklımıza? Furkan’a geçmiş olsun der, herkese iyi seyirler dilerim. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER