Gardırop Savaşları: Nagihan Karadere geri döndü

Gardırop Savaşları: Nagihan Karadere geri döndü
Nagihan Karadere’yi Survivor’daki hırs dolu kişiliğiyle tanıdık hepimiz. İki lafından birinin ‘Beni kıskanıyorlar, puanlarımı çekemiyorlar’ olması, oyunlar esnasında veya sonrasında en ufak bir duygu kırıntısı göstermemesi, kazanamadığında türlü çeşitli depresyonlara girmesiyle ne yazık ki bir çok kişi tarafından da asap bozucu bulunmuştu.

Onu o bakımsız, öfke ve hırs dolu, sürekli bağıran halinde o kadar çok gördük ki ada dışında gerçek bir hayatı olduğunu unuttuk. Her zaman olduğu gibi söz konusu bir kadın olduğunda bir erkeğe olabileceğimizden çok daha acımasızdık; ne erkek gibi olması kaldı ne çirkinliği. O yüzden de yarışma bittikten sonraki bakımlı, cici bici halini görünce en çok şaşırdığımız yarışmacılardan biri Nagihan Karadere oldu. ‘Nagihan’ın inanılmaz değişimi’ diye başlıklar atıldı haber sitelerinde, sanki sürekli aynı şort ve tişörtle üç ay yıkanmadan yaşamak Nagihan’ın normaliymiş de saçını fönletip makyaj yapınca onu tanıyamayacakmışız gibi. Söz konusu bir kadın olduğunda ona bu şekilde yaklaşmak artık o kadar normal ki, yadırgamadık bile bu haberleri.

Nagihan Karadere şimdi adeta bütün bunlara inat Fox TV’de yayınlanan Gardırop Savaşları'na katıldı. Yarışmanın amacı en güzel kombini verilen bütçe ve süre içerisinde yapmak malum. Bahar şıklığı konseptli ilk bölümde de yarışmalardaki geleneğini bozmayarak birinci oldu. Bu sefer farkı yarışma boyunca gayet sempatik ve makul hareketler sergilemesiydi. Nagihan’a yarışmanın kalanında başarılar, izleyenlere iyi seyirler dilerim.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER